MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Nie wyświetla się wideo udostępnione z Youtube

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

Nie wyświetla się wideo udostępnione z Youtube

Postautor: Plantaer » 03 stycznia 2016, 01:48

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; rv:43.0) Gecko/20100101 Firefox/43.0

Problem jest dla mnie zagadką. Do niedawna wszystko było ok, a tu nagle nie wyświetlają mi się tylko filmiki udostępnione z Youtube. Na samym Youtube problemu nie ma. Wszystko śmiga, jak należy. Ale na innych stronach jak sadistic, czy 9gag.tv, nie dość, że nie otrzymuję żadnego komunikatu o jakimkolwiek błędzie, nawet nie chodzi o to, że jest coś źle wyświetlane, po prostu te filmiki znikają, jakby administrator zapomniał wklepać kod. Nie ma nic w miejscu przeznaczonym na wideo. Dałem przykład sadistic.pl bo tam można wgrać na ich serwer filmik i z takimi problemów nie ma. Natomiast na 9gag mają swoją "nakładkę" na filmiki i ta nakładka się pojawia i działa, ale po naciśnięciu przycisku play pojawia się na niecałą sekundę osadzony filmik z youtube i znika. Czasem mi się uda nacisnąć logo youtube zanim zniknie, wtedy przekieruje mnie na YT z tym filmikiem i mogę obejrzeć. Problem ten mam również w Chrome, ale nie w Internet Explorerze. Może mieć to związek z CCleanerem, bo niedługo po jego zainstalowaniu tak się dziać zaczęło. W programie wyczyściłem pamięć podręczną, cookies, historię, sesję wszystkich przeglądarek oraz naprawiłem problemy z rejestrem. Dodam, że przeglądarkę, oraz wszystkie wtyczki mam aktualne. Proszę o pomoc. :(
Plantaer
 
Posty: 4
Z nami od: 03 stycznia 2016, 01:22

Odp: Nie wyświetla się wideo udostępnione z Youtube

Postautor: Plantaer » 05 stycznia 2016, 18:21

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; rv:43.0) Gecko/20100101 Firefox/43.0

Plantaer
 
Posty: 4
Z nami od: 03 stycznia 2016, 01:22

Odp: Nie wyświetla się wideo udostępnione z Youtube

Postautor: Plantaer » 08 stycznia 2016, 16:32

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; rv:43.0) Gecko/20100101 Firefox/43.0

problemem się okazało malware ib.adnxs oraz z nim związany zainfekowany router wi-fi. Jak kogoś interesuje rozwiązanie zapraszam na http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3143147.html
Plantaer
 
Posty: 4
Z nami od: 03 stycznia 2016, 01:22

Odp: Nie wyświetla się wideo udostępnione z Youtube

Postautor: Plantaer » 08 stycznia 2016, 16:33

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; rv:43.0) Gecko/20100101 Firefox/43.0

Nie wiem jak zamknąć temat. Niech moderator to zrobi.
Plantaer
 
Posty: 4
Z nami od: 03 stycznia 2016, 01:22


Wróć do Standardy WWW i źle działające strony

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: