MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Facebook - od jakiegoś czasu nie wyświetlają się komentarze

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

Facebook - od jakiegoś czasu nie wyświetlają się komentarze

Postautor: marcinooo » 17 września 2017, 11:50

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:55.0) Gecko/20100101 Firefox/55.0

Mam ten sam problem co ktoś: https://pl-pl.facebook.com/help/communi ... 0799540108

Witam, od pewnego czasu mam problem z rozwijanymi komentarzami pod różnymi wpisami. Problem polega na tym. gdy klikam napisz KOMENTARZE, to nie rozwija mi się lista komentarzy tylko cały czas kręci się kółko ładowania, od pewnego czasu taka sytuacja się pojawia ale tez nie wszędzie, nie ważne czy 3 komentarze czy 30, jest to losowe. Usuwałem już ciasteczka z przeglądarki, pamięc podręczną, nic to nie dało.Używam najnowszego Chrome


Raz komentarze się rozwijają a innym razem nie, co próbowałem:
- usuwałem już ciasteczka z przeglądarki, pamięć podręczną
- wyłączałem wszystkie dodatki
- próbowałem na innym profilu
- próbowałem na kilku innych przeglądarkach (Windows 7) Firefox 55.0.3 32bit, Opera 47 64bit - próbowałem na smartfonie (Android 4.1.2) Firefox 55.0.2 / Chrome, wersja Facebooka zarówno mobilna, jak i stacjonarna

Raczej coś z Facebookiem no nie?
marcinooo
 

Odp: Facebook - od jakiegoś czasu nie wyświetlają się koment

Postautor: Gość » 17 września 2017, 15:34

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/61.0.3163.91 Safari/537.36

Ja mam tak często, ale tylko jeśli nie jestem zalogowany.
Gość
 

Odp: Facebook - od jakiegoś czasu nie wyświetlają się koment

Postautor: marcinooo » 18 września 2017, 11:24

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:55.0) Gecko/20100101 Firefox/4392

No właśnie ja też tak mam gdy nie jestem zalogowany, bo ja na Facebooku konta w ogóle nie mam i go tylko przeglądam jako gość.
marcinooo
 


Wróć do Standardy WWW i źle działające strony

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: