MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Pasek wyszukiwania

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Postautor: OldSkull » 13 sierpnia 2007, 13:44

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.8.1.5) Gecko/20070716 SeaMonkey/1.1.3

GLI pisze:
OldSkull pisze:Właściwie wszystkie paski oprócz pasku stanu można w dowolnej chwili włączać i wyłączać. Jaka jest szansa, że z paskiem stanu też będzie można tak robić?


Widok -> Pokaż/Ukryj -> Pasek stanu :wink:

to wiedziałem, chodziło mi raczej o takie ukrywanie jak jest z 3 górnymi paskami: można je jednym ruchem myszki, bez grzebania w opcjach, włączać i wyłączać.
. nad i
OldSkull
 
Posty: 29
Z nami od: 16 września 2006, 13:55

Postautor: GLI » 14 sierpnia 2007, 10:14

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.8.1.6) Gecko/20070802 SeaMonkey/1.1.4

OldSkull pisze:
GLI pisze:
OldSkull pisze:Właściwie wszystkie paski oprócz pasku stanu można w dowolnej chwili włączać i wyłączać. Jaka jest szansa, że z paskiem stanu też będzie można tak robić?


Widok -> Pokaż/Ukryj -> Pasek stanu :wink:

to wiedziałem, chodziło mi raczej o takie ukrywanie jak jest z 3 górnymi paskami: można je jednym ruchem myszki, bez grzebania w opcjach, włączać i wyłączać.


Ale to nie jest włączanie/wyłączanie paska menu albo paska narzędzi nawigacyjnych. To raczej jest "minimalizacja ramki wewnątrz okna" - pasek całkowicie nie znika. Aby "zniknąć" pasek należy wykonać 2 ruchy myszką i dwa kliknięcia (r-k-r-k) :wink:

Obawiam się, że taki "feature" musiałby trafić na listę życzeń do developerów i raczej znalazłby się na jej końcu, jeśli chodzi o priorytet.
Genuine Lifelike Individual
GLI
 
Posty: 220
Z nami od: 15 maja 2003, 10:38

Poprzednia

Wróć do Rozszerzenia dla pakietów SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: