MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Pytanie do polskiego zespołu mozilli.

Forum dla członków zespołu Aviary.pl wydającego Firefoksa i Thunderbirda

Moderator: Pomocy?!

Pytanie do polskiego zespołu mozilli.

Postautor: Internauta1024A » 10 sierpnia 2006, 07:37

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; pl; rv:1.8.0.6) Gecko/20060728 Firefox/1.5.0.6

Czy można na forum waszemu zespołowi zgłaszać informacje o błędach ewentualnie jakies uwagi dotyczące produktów mozilli (w jakim dziale forum można to zgłaszać) i czy wasz zespół po rozważeniu czy dany problem , uwaga jest zasadna czy nie może przesłać odpowiednie uwagi dalej do twórcow mozilli. Niestety wielu użytkowników nie poradzi sobie z samodzielnym przesłaniem uwag o błędach np.ja (brak odpowiedniej wiedzy technicznej ,słaba znajomość języka angielskiego) . A wszystkim nam zależy żeby w produktach mozilli było jak najmniej błędów i żeby były jak najbardziej przyjazne dla użytkownika.
Chodzi mi między innymi o błąd z apletami Java w folderach ze specyficznymi znakami narodowymi jak ą,ę,ż czy też innych języków np. niemieckich umlautów.
Internauta1024A

Postautor: Tomek » 10 sierpnia 2006, 08:21

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1b1) Gecko/20060710 Firefox/2.0b1

przeniosłem w lepsze miejsce :)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator

Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Re: Pytanie do polskiego zespołu mozilli.

Postautor: hADeSik » 19 sierpnia 2006, 15:10

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7.12) Gecko/20050915 MultiZilla/1.7.9.0a

Internauta1024A pisze:Chodzi mi między innymi o błąd z apletami Java w folderach ze specyficznymi znakami narodowymi jak ą,ę,ż czy też innych języków np. niemieckich umlautów.

Kiedyś, kiedyś dawno temu był problem tych znaczków maglowany na forum, np tu:
http://mozillapl.org/forum/about-868.html
wyjaśnienia sa tez tu:
http://mozillapl.org/wiki/Java
hADeSik
Moderator

Z nami od: 02 czerwca 2002, 21:18

Wróć do Aviary.pl