MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Tiny Menu nie działa normalnie po aktualizacji

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Tiny Menu nie działa normalnie po aktualizacji

Postautor: jarmk » 23 listopada 2009, 19:49

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.1.5) Gecko/20091102 Firefox/3.5.5 (.NET CLR 3.5.30729)

Witam. Tak jak w temacie, zaktualizowałem Tiny Menu do wersji 2.0.2 i od tego czasu przestał mi normalnie działać. Dostaję z nim szału....Otwierając Tb raz mam ikonkę, a raz napis "Menu"...to samo robi się z okienkami tworzenia, odebranej wiadomości, czy książki adresowej. Wchodzę w to rozszerzenie, zaznaczam po kolei wszędzie "ikonę" - "domyślnie" , uruchamiam na nowo Tb i działa, ale zamknę go i otworzę na nowo i znów wszystko rozwalone, a w ustawieniach rozszerzenia wszystko zaznaczone jako "tekst".....co jest nie tak....?
Kompletnie nie zapamiętuje ustawień.
Z poprzednim Tiny Menu nie było nigdy problemu...
jarmk
 
Posty: 180
Z nami od: 16 lutego 2007, 09:49
Lokalizacja: Żuławy

Re: Tiny Menu nie działa normalnie po aktualizacji

Postautor: Grzegorz » 23 listopada 2009, 20:50

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.2b3) Gecko/20091115 Firefox/3.6b3

Sprawdź działanie dodatku na nowym profilu, jeśli ciągle będzie działać nieprawidłowo to wróć do poprzedniej wersji i o problemach poinformuj autora. Jeśli zaś będzie działać poprawnie, to przenieś kluczowe ustawienia (zakładki i hasła) do nowego profilu i zainstaluj ulubione dodatki.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33

Odp: Tiny Menu nie działa normalnie po aktualizacji

Postautor: jarmk » 24 listopada 2009, 12:05

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1.5) Gecko/20091102 Firefox/3.5.5

No właśnie, kombinowałem na nowo z nowymi ustawieniami i jak na razie zaskoczył i "trzyma" ustawienia. Dzięki.
jarmk
 
Posty: 180
Z nami od: 16 lutego 2007, 09:49
Lokalizacja: Żuławy


Wróć do Rozszerzenia dla Thunderbirda

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: