MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

TB3 i Lightning: nieaktywny box Powiadom uczestników

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

TB3 i Lightning: nieaktywny box Powiadom uczestników

Postautor: Chlorofil » 25 stycznia 2010, 20:36

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1.7) Gecko/20091221 Firefox/3.5.7

Witam,

Mam Thunderbirda 3.0.1 wraz z Lightning 1.0b1 i następujący problem.
Po wybraniu uczestników dowolnego wydarzenia, chciałbym powiadomić ich e-mailem wysyłając zaproszenie. Niewstety kiedy próbuję to zrobić, po dodaniu uczestników, mam nieaktywną opcję "Powiadom uczestników" - mimo że się pojawia, jest wyszarzona i nie da się jej zaznaczyć. Nie mogę także zaakceptować ani odrzucić zaproszenia przesłanego przez kogoś innego.

Co ciekawe, na innym komputerze również mam TB3 i L1.0b1 i tu wysyłanie zaproszeń uczestników działa (a przynajmniej jestem w stanie zaznaczyć "Powiadom uczestników").

Niestety nijak nie potrafię wpaść co może być przyczyną ani nie udało mi się wyszukać rozwiązania na forum, więc proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Chlorofil
 

Odp: TB3 i Lightning: nieaktywny box Powiadom uczestników

Postautor: Chlorofil » 26 stycznia 2010, 15:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1.7) Gecko/20091221 Firefox/3.5.7

Przyczyna

Po wejściu we właściwości kalendarza w polu "E-mail" była wybrana opcja "Żaden". Przy eksporcie z TB2 do TB3 albo z Lightning 0.9 do 1.0 ten parametr musiał się błędnie zapisać.

Rozwiązanie

Wejść do opcji kalendarza (prawym przyciskiem myszy na nazwie kalendarza i wybrać "Właściwości") i w polu "E-mail" wybrać z listy rozwijanej używany adres e-mail.

Pozdrawiam
Chlorofil
 


Wróć do Rozszerzenia dla Thunderbirda

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: