MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Wyłączanie wybranych skrzynek

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Wyłączanie wybranych skrzynek

Postautor: pitbull82 » 04 lutego 2010, 16:06

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.1.7) Gecko/20091221 Firefox/3.5.7 (.NET CLR 3.5.30729)

Witam

Szukałem, ale nie znalazłem. Chodzi mi o wtyczki, które blokowały by mi wybrane konta mailowe bez usuwania danych tych kont (login/hasło itp.)- po prostu żeby np. przez 2 tygodnie dane 3 skrzynki mi w ogóle nie pobierały wiadomości, nawet jak kliknę na "Pobierz". Ideałem byłaby możliwość dodatkowego ustawienia, że np. dana skrzynka ma być odbierana np. tylko od 10 do 14.

Kont pocztowych mam sporo i z takich czy innych powodów fajnie by było jakby można było sobie to regulować. Może ktoś z Was natknął się na takie wtyczki albo zna jakiś prosty sposób realizacji czegoś takiego?

Pozdrawiam
pitbull82
 
Posty: 35
Z nami od: 23 stycznia 2005, 10:23
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Wyłączanie wybranych skrzynek

Postautor: Grzegorz » 04 lutego 2010, 18:53

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux x86_64; pl; rv:1.9.3a1pre) Gecko/20100203 Minefield/3.7a1pre

Najprostszym rozwiązaniem będzie utworzenie osobnych profilów: 1 z dostępem do wszystkich kont, 2 z dostępem do wybranych kont. Gdy zachodzi potrzeba, korzystasz z jednego lub drugiego.

Z tego, co wiem nie ma rozszerzeń (a nie wtyczek) wyłączających konta, a już z pewnością nie ma takich, które robią to w określonych godzinach.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33


Wróć do Rozszerzenia dla Thunderbirda

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: