MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Wyjątek bezpieczeństwa SSL/TLS -błąd certyfikatu

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Wyjątek bezpieczeństwa SSL/TLS -błąd certyfikatu

Postautor: gumof » 24 listopada 2014, 12:00

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:24.0) Gecko/20100101 Firefox/24.0

szukam rozwiązania na dodanie "metody obsługi" wyskakujących okienek z tym żądaniem
lub sugestii jak rozwiązać ten problem (może być na poziomie programistycznym)
gumof
 
Posty: 3
Z nami od: 11 września 2012, 11:45

Odp: Wyjątek bezpieczeństwa SSL/TLS -błąd certyfikatu

Postautor: sev » 25 listopada 2014, 12:31

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_8_5) AppleWebKit/600.1.17 (KHTML, like Gecko) Version/6.2 Safari/537.85.10

nic tylko odpuścić sobie,
tak z ciekawości… nigdzie nie znalazłem jakiegoś quick start czy na czasie wstępu dla rożnych listners/observers,
dokumentacja nigdy nie jest na czasie.. czy ktoś ma czas zagłębiać się by cokolwiek z tym zrobić ??, widział ktoś jakiś sensowny
opis jak zacząć w różnych przypadkach (np.addon'sy inne niż przeszukiwanie i odpisywanie) ?
Aż mi się nie chce wierzyć że setki osób co dnia odwalają tę samą robotę tylko po to by wyważyć drzwi otwarte na oścież
zanim dokopałem się w kodzie w zupełnie innym miejscu do this.warn() do tej pory nie wiem dla czego nie działały inne debug.print'y
a gdzie do zczajenia message_loop, czy queue , handlers && so one czy coś jak to…
Ciekawy open-source w obecnych czasach::bierz używaj co jest jak nie to użyj czegoś innego
sev
 


Wróć do Rozszerzenia dla Thunderbirda

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: