MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Thunderbird oznacza wątek jako przeczytany

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Thunderbird oznacza wątek jako przeczytany

Postautor: Zubot » 25 listopada 2016, 10:49

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:50.0) Gecko/20100101 Firefox/50.0

Pomozcie prosze
Mam subskrybcje forum gmail na maila.
Wszystko fajnie, ale oznaczanie wątków jako przeczytane po odczytaniu pierwszej mnie irytuje ...
Chodzi o to, że jak jest wątek i jest w nim kilka odpowiedzi, wystarczy ze przeczytam pierwszą wiadomość, to wszystko jest oznaczone jako przeczytane, gdy tak nie jest zdjęcie z wątkiem zwiniętym
http://i.imgur.com/LokQYhK.png
Zdjecie z watkiem rozwinietym
http://i.imgur.com/LZlTSzr.png

Chodzi mi o to, aby pogrubiało wątek gdzie są nieprzeczytane wiadomości.
Zubot
 

Odp: Thunderbird oznacza wątek jako przeczytany

Postautor: MarcinS » 14 sierpnia 2017, 09:14

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/60.0.3112.90 Safari/537.36

Odgrzewam pytanie.
Korzystam z wątków przy przeglądaniu poczty, z zapisem wiadomości wysłanych w skrzynce odbiorzej - chcialem uzyskać wygodę poczty jak w gmail.
Udało się z tym jednym wyjątkiem, że gdy pojawia się nowa wiadomość w wątku to zostaje on przeniesiony w górę listy (wg daty ostatniej wiadomości), ale niestety cały wątek jest oznaczony jako przeczytany - co przy większej liczbie wiadomości stanowi utrudnienie.

dzięki m.
MarcinS
 

Odp: Thunderbird oznacza wątek jako przeczytany

Postautor: Mirek » 14 sierpnia 2017, 14:31

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64; rv:55.0) Gecko/20100101 Firefox/55.0

Dla pewności dopytam, czy zwróciłeś uwagę, że jeśli wątek zawiera nieprzeczytane wiadomości, to jest on wtedy podkreślony?
Jeśli w wyłapywaniu takich wątków przeszkadzają inne - podkreślone, ale nieinteresujące - to trzeba pamiętać o oznaczaniu ich jako przeczytane (np. przez skrót klawiszowy: T lub alternatywnie, na zwiniętym wątku: M - tylko pewnie dwukrotnie).

Być może da się zmienić podkreślenie na pogrubienie np. przez edycję userChrome.css - ale mi - tak na szybko - się to nie udało.
Mirek
Moderator
 
Posty: 2156
Z nami od: 09 sierpnia 2007, 20:37


Wróć do Rozszerzenia dla Thunderbirda

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: