MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Opis strony

Jak tworzyć strony WWW zgodnie ze standardami

Moderator: Pomocy?!

Opis strony

Postautor: Johnny » 28 lutego 2008, 15:29

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.7.13) Gecko/20060414

Witam.
Mam pytanie jak ustawić opis strony (tekst który chce zeby mi się wyświetlał w wyszukiwarkach pod tytułem strony) W tym momencie mam taką sytuacje że opis strony to pierwsze zdania tekstu na mojej stronie. A chciałbym konkretnie ustawić 2/3 zdania. Meta tagi mam chyba dobrze ustawione i wprowadzony opis, możecie mi podpowiedziec w czym tkwi mój błąd. Pozdrawiam www.ogrodomania.yoyo.pl
Johnny
 

Postautor: Johnny » 28 lutego 2008, 15:32

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.7.13) Gecko/20060414

A i zapomniałem jeszcze... czy jak zmienie opis i wrzuce na serwer znowu stronkę czy po kolejnej aktualizacji robot spowoduje zmianę tego opisu czy musze wyrzucic np strone i wrzucić kolejny raz??
Johnny
 

Postautor: Tomek » 28 lutego 2008, 17:19

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.8.1.12) Gecko/20080218 Ubuntu/7.10 (gutsy) Firefox/2.0.0.12

To ustaw te 3 zdania - bo na razie masz jedno:
Kod: Zaznacz cały
   <meta name="Description" content="Świadczymy profesjonalne uslugi ogrodnicze z zakresu zakładania, pielegnacji ogrodow oraz prac porzadkowych w ogrodzie"/>

Poczekaj spokojnie aż robot ponownie zindeksuje twoją stronę i aż poprawi wpis w wyszukiwarce. Tego nie idzie przyśpieszyć....

ps. wspaniały divitis:
Kod: Zaznacz cały
<p><li><b>często wyjeżdżacie, dużo pracujecie, i nie macie czasu lub chęci aby zajmować się ogrodem</b></li></p>

Kod: Zaznacz cały
<font color="silver"><font face="inkburrow"><font size="4">Ogrodomania</font></font></font>
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52


Wróć do Tworzenie stron WWW

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: