MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

[XHTML] xhtml i sesje php (pole hidden 'gratis')

Jak tworzyć strony WWW zgodnie ze standardami

Moderator: Pomocy?!

[XHTML] xhtml i sesje php (pole hidden 'gratis')

Postautor: Taeril » 04 lutego 2004, 20:59

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; PL; rv:1.5) Gecko/20031007 Firebird/0.7

akurat w php.ini mam ładne encje zamiast ampersandu w arg_separator.input i arg_separator.output więc tu nie ma problemu :wink: ale jak zacząłem moją przygode z XHTMLem (w sumie nadal zaczynam :wink: ) to zdziwiło mnie, że w <form...> </form> potrzebuję jakiegoś div-a czy p albo coś podobnego... może też zdziwioby to programistów php, bo mi mechanizm sesji dorzucił ukryte pole z nawą i identyfikatorem sesji tuż za znaczniik form a powinno to być ciut dalej w moim div-ie :-? Zaraz powiecie, że to głupie gonienie za równie głupim validatorem ale akurat tam potrzebne mi jest by po kliknięciu na ładną graficzkę otrzymać jeszcze ładniejszy komunikat i ten szpan bardzo by mi się przydał :wink: a nie chce mi się robić własnej implementacji sesji, która działałaby dokladnie tak jak ja chcę... Zatem pytanie czy można coś na to poradzić? A może da się wykryć validator i nie startować dla niego sesji (teraz mi przyszło więc nawet nie sprawdzałem jak się on przedstawia...)
Edit, useragent:
W3C_Validator/1.305.2.12 libwww-perl/5.64
- Taeril -
Taeril
 
Posty: 107
Z nami od: 23 września 2003, 22:18
Lokalizacja: Warszawa

Wróć do Tworzenie stron WWW

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: