MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

PO co w ogóle jest to forum???!!!

Tematy specyficzne dla edytora stron Nvu i Kompozytora Stron z pakietu Mozilla

Moderator: Pomocy?!

PO co w ogóle jest to forum???!!!

Postautor: normal » 25 listopada 2008, 09:23

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.7.13) Gecko/20060414

Na tym forum nie dowiedziałem się ani jednej wiadomości na temat dotyczący pracy w NVU, czy Kompozytora Stron.
Wszystkie odpowiedzi na moje pytania brzmiały: Polecam kurs (taki i siaki), a prawda jest taka, że metodą prób i błędów doszedłem do rzeczy, które mnie interesowały i które są możliwe do zrobienia za pomocą NVU, bez wnikania w KURSY. Tyle, że zanim do tego doszedłem "trochę" to trwało, więc mam pytanie: po co jest to forum i dlaczego prowadzą je idioci, którzy nie potrafią odpowiedziec na podstawowe pytania doczyczące programów, dla których to forum zostało utworzone???
normal
 

Postautor: Tomek » 25 listopada 2008, 09:40

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1b1) Gecko/20081007 Firefox/3.1b1

A gdzie zadałeś jakieś swoje pytanie, w sposób szczegółowy itp itd. Bo ja jakoś kojarzę że w tym dziale padają odpowiedzi dość konkretne, a jeśli nie padają, to oznacza że kwalifikują się pod ten post:
Przeczytaj zanim zadasz pytanie. Forum zajmuje się problemami związanymi z błędnym działaniem NVU a nie problemami z tworzeniem stron www - od tego są inne działy. Jeśli zaś uważasz że potrafisz pomóc lepiej - zapraszamy


A poza tym - nawet idiotom jest ciężko odpowiadać na pytania których inni idioci nawet nie zadali....
EOT
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Postautor: Gość » 25 listopada 2008, 15:13

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.7.13) Gecko/20060414

oczywiście twój przemądrzały móżdżek nie wymyślił, że mogłem tu zadać 100 pytań z innego komputera, z innym podpisem. Jeśli dla ciebie konkretną odpowiedzią na pytanie jak ustabilizować ramkę na środku strony jest wysyłanie na kurs html, to wybacz ale kto tu jest idiotą. Każda twoja odpowiedź to odsyłanie do "czegoś tam", a przecież założeniem twórców programy NVU było zrobić program dla LAIKÓW, którzy nie chcą niczego się uczyć,. Twoje odpowiedzi są wbrew temu założeniu i dlatego uważam, że sie tutaj nie nadajesz. Tyle:)
Gość
 

Postautor: Grzegorz » 26 listopada 2008, 19:33

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.9.0.4) Gecko/2008111318 Ubuntu/8.10 (intrepid) Firefox/3.0.4

Anonymous pisze:a przecież założeniem twórców programy NVU było zrobić program dla LAIKÓW, którzy nie chcą niczego się uczyć

Proszę podaj wiarygodne źródło tej informacji :D Chętnie przeczytam zaraz po tym, jak się skończę śmiać.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33

Postautor: rumsztyk » 20 grudnia 2008, 02:24

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-GB; rv:1.9.0.4) Gecko/2008111317 Ubuntu/8.04 (hardy) Firefox/3.0.4

Anonymous pisze:program dla LAIKÓW, którzy nie chcą niczego się uczyć,


pomylilo Ci sie - jestem pewien ze myslales o windowsie
rumsztyk
 

Hmm bez znakow interpunkcji jak auto bez kolek

Postautor: zdrovy » 10 maja 2009, 21:36

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; en-GB; rv:1.9.0.10) Gecko/2009042316 Firefox/3.0.10 (.NET CLR 3.5.30729)

wybaczcie panowie ze sie wtrace ale zgadzam sie z gosciem na forum zazwyczaj zadaje sie pytania na ktore nie zna sie odpowiedzi

To napisalem moj pierwszy post na temat o ktorym nie mam pojecia jeszcze hehe

Nie wiem czemu wklepalem scrypta


<embed src="tu mam adres muzy ktora znajduje sie na moim servie" autostart="true" />

Nie mam pojecia czego tu brakuje lub moze czego brakuje w moim kreatorze dziwne jest to ze stronka z ktorej dorwalem scrypta zawiera info ze ten embed dziala bez problemu w IE MF i operze ogolnie prosil bym o info jak to opublikowac aby dzialalo przez mozille itp
i nie wiem o co chodzi czy u mnie cos nie tak. moze ktos dac znac co i jak bylo by wporzo


I taka odpowiedz czekala na mnie:

Nie skorzystałeś ze skryptu, tylko osadziłeś obiekt. Nie ma sensu Ci tutaj opisywać, jak powinieneś to zrobić.

Skorzystaj z dowolnego kursu HTMLa? Proponuję także zapoznać się z zasadami interpunkcyjnymi języka polskiego.


Nie wiem ale moze to dla nie ktorych zatrudne pokumac ze mam problem i zadalem pytanie hmm no coz zapomnialem wklepac ? tak panowie znak zapytania a tu pan >>>>>...... wyskakuje o interpunkcji
Jak sie nie kuma ze ktos napisal pytanie to poco sie wogole pisze ODPOWIEDZ bo tak jest napisane w obramowce okienka a dokladnie zeby co nie ktorzy pokumali ramka okienka jest niebieska a tekst jest na bialo.
Prosze wybaczyc jesli kogos urazilem a tak przy okazji jesli chodzi o znaki polskie jak S z kreska itp to nie uzywam bo sie odzwyczailem pozdro4all
zdrovy
 

Postautor: Grzegorz » 10 maja 2009, 22:28

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.1b4) Gecko/20090423 Firefox/3.5b4 (.NET CLR 3.5.30729)

1. Dla niektórych wskazanie im miejsca, gdzie powinni szukać pomocy (kurs HTML) to za mało.
2. Regulamin jasno mówi, aby nie powielać pytań. Ty zadałeś 3 raz to samo pytanie, w dodatku w 3 różnych wątkach. Choć już za pierwszym razem dostałeś namiary na rozwiązanie.
3. Interpunkcja nie kończy się na znaku zapytania. Twoje wypowiedzi nie posiadają przecinków, aż roi się w nich od błędów ortograficznych. Łaski nie robisz, że piszesz po polsku. Chcesz pomocy, to szanuj innych forumowiczy. A nie każ im czytać tak beznadziejnie zapisanych próśb o pomoc.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33


Wróć do Edytor stron Nvu

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: