MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

mozilla Calendar (Sunbird)

Tematy specyficzne dla kalendarza Sunbird i Lightning

Moderator: Pomocy?!

mozilla Calendar (Sunbird)

Postautor: wikiyu » 07 grudnia 2004, 17:44

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

witam :D znalazłem ten projekt mozilli na ich stronach i chciałbym się zapytać - czy jest polskie tłumaczenie ?
[tak tak wiem że to projekt rozwojowy jest]
pytam ponieważ na stronie
http://www.mozilla.org/projects/calendar/translations.html
jest link do polskiego tłumaczenia tyle że strona nie istnieje
[dokładnie ta strona: http://www.k-raj.com.pl/mozilla/]
WWW - ZIN o e-rozrywce
wikiyu
 
Posty: 32
Z nami od: 25 listopada 2004, 20:31
Lokalizacja: Łódź

Postautor: lenrock » 07 grudnia 2004, 17:56

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

jest.
http://mozillapl.org/projekty/Kalendarz

Sunbird po polsku nie jest jeszcze jednak wydawany, przynajmniej oficjalnie :)
lenrock
Moderator
 
Posty: 966
Z nami od: 09 grudnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gość » 30 grudnia 2004, 01:09

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041219 Firefox/1.0 (Debian package 1.0+dfsg.1-1)

a nieoficjalnie?
Gość
 

Postautor: Gandalf » 30 grudnia 2004, 02:35

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

A nieoficjalnie, to MozillaPL nic o tym nie wie :)

A tak powaznie, to Piecu zdaje sie planowal sie za to wziasc. AviaryPL na razie na pewno nie bedzie tego dotykac, z braku zasobow ludzkich :(
Prawdopodobnie przed wersja 1.0, MoFo wciagnie to do zestawu aplikacji Toolkitowych (wedle tego jak uczynila z Fx i Tb) i wtedy przyjdzie nam to oficjalnie wydac. Na razie sa znacznie inne rzeczy do roboty *^^*
IE jest to aplikacja, która pozwala przeglądać internet z Twojego komputera i na odwrót
Gandalf
 
Posty: 1802
Z nami od: 29 czerwca 2002, 04:37
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: lenrock » 30 grudnia 2004, 21:48

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Tak nieoficjalnie to Ci powiem że twórcy Sunbirda jeszcze nie dbają o prostote tłumaczenia . Ponieważ bo wgraniu tłumaczenia Kalendarza mamy tłumaczenie powiedzmy 90% programu , pozostałe teksty są zawarte w całej lokalizacji Firefoxa , czyli powiedzmy z 50 potrzebnych tekstów jest ukrytych wśród paru tysięcy !! A proste wgranie lokalizacji najnowszej polskiej wersji Firefoxa także nie pomaga , bo Sunbird jest oparty zwykle na jakiejś wersji testowej , i wystepują problemy z kompatybilnością. Puki w Sunbirdzie nie zostanie przeprowadzenie czyszczenie kodu i wyrzucenie zbednych części Firefoxa , to lokalizacja 100% Sunbirda jest dosyć nieprzyjemnym zadaniem.
No i zakładając że z Sunbirda aktualnie korzystają tylko uzytkownicy Firefoxa lub Mozilli to o wiele prościej jak wgrają oni sobie teraz Kalendarz i stworzą odnośnik np. "ścieżka\firefox.exe -calendar" :)
lenrock
Moderator
 
Posty: 966
Z nami od: 09 grudnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: mzl » 08 stycznia 2005, 15:32

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (compatible; Konqueror/3.3; Linux 2.6.9-mz-skas3-v7-mz; X11; i686; pl, en_US) (KHTML, like Gecko)

lenrock pisze:"ścieżka\firefox.exe -calendar" :)

Tylko, ze ja uzywam /usr/local/sunbird/sunbird...
Nie chce zintegrowanej z FF czy TB, bo odpalam tak, ze mam w "trayu" 3 ikonki - SB, TB, FF - kazda inna. Jak odpale laczonego SB (z TB lub FF, nie samodzielnego), to ma taka ikonke, jakiej aplikacji jest wtyczka... I mi to nie pasi. Dodatkowo, klikniecie na ikone powoduje odpalenie wtyczkowego SB, bez wzgledu na co klikam (ikona od TB czy ikona od pluginowego SB).
mzl
 


Wróć do Kalendarz Sunbird i Lightning

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: