MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Pytania

Tematy specyficzne dla kalendarza Sunbird i Lightning

Moderator: Pomocy?!

Pytania

Postautor: hiryu » 11 listopada 2007, 22:41

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.9) Gecko/20071025 Firefox/2.0.0.9

Witam
Używam sunbirda w wersji 0.7 i chciałbym wiedzieć gdzie jest zapisywany plik kalendarza ?
Pytam bo odinstalowałem sunbirda (nie na stałe oczywiście :) a po pononym zainstalowaniu kalendarz już był a chodziło mi własnie o jego wykasowanie ;/
I jeszcze jedno pytanko - jak dodać kalendarz np. z datami polskich świąt jako drugi kalendarz - tak żeby nie ingerował w mój kalendarz ?
Będe wdzięczny za odpowiedz :)

Pozdrawiam, hiryu
hiryu
 
Posty: 9
Z nami od: 21 lipca 2006, 00:24
Lokalizacja: InnerCity

Re: Pytania

Postautor: obthorn » 11 listopada 2007, 23:19

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9b1) Gecko/2007110703 Firefox/3.0b1

hiryu pisze:Witam
Używam sunbirda w wersji 0.7 i chciałbym wiedzieć gdzie jest zapisywany plik kalendarza ?
Pytam bo odinstalowałem sunbirda (nie na stałe oczywiście :) a po pononym zainstalowaniu kalendarz już był a chodziło mi własnie o jego wykasowanie ;/
I jeszcze jedno pytanko - jak dodać kalendarz np. z datami polskich świąt jako drugi kalendarz - tak żeby nie ingerował w mój kalendarz ?
Będe wdzięczny za odpowiedz :)

Pozdrawiam, hiryu


Nie musisz odinstalowywać Sunbird by usunąć kalendarz. Kliknij prawym przyciskiem myszy na nazwie kalendarza i wybierz 'usuń kalendarz'. Potem możesz utworzyć nowy wybierając 'nowy kalendarz'
Co do świąt- 'nowy kalendarz' a następnie zaimportuj święta
obthorn
 
Posty: 136
Z nami od: 15 września 2006, 09:32
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Kalendarz Sunbird i Lightning

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: