MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

nie działa sunbird - nie reaguje

Tematy specyficzne dla kalendarza Sunbird i Lightning

Moderator: Pomocy?!

nie działa sunbird - nie reaguje

Postautor: markop » 25 czerwca 2008, 08:13

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9) Gecko/2008052906 Firefox/3.0

Zainstalowałem Sunbird 0.8 (Windows XP). Niestety nie działają żadne funkcje programu. Nie mogę dodać kalendarza, zadania ani wydarzenia. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie ale nic to nie dało. Proszę o jakieś porady.
markop
 
Posty: 7
Z nami od: 17 lutego 2006, 23:30

mam to samo

Postautor: GNZ » 03 grudnia 2008, 09:54

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.4) Gecko/2008102920 Firefox/3.0.4

przeinstalowalem windows (vista x64) i teraz mi nie dziala. przed instalacja dzialalo ok. zaktualizowalem do 0.9 - nie pomaga, zauktualizowalem java do update11 - tez nie pomaga... :(
GNZ
 

Postautor: premier » 12 grudnia 2008, 09:03

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.4) Gecko/2008102920 Firefox/3.0.4

Mi również nie działa w ogóle. Podobnie jak kolega markop - zainstalowałem najpierw wersję 0.8 - nie reaguje na dodawanie nowego kalendarza, nowego zadania czy też wydarzenia. Jedyne co działa to zmiana widoku kalendarza (dzisiaj/dzień,tydzień .... ) i wyszukiwarka (tyle ze nie ma czego wyszukiwać :)). Zaktualizowałem do wersji 0.9 - dokładnie to samo. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie - niestety problem nie zniknął.
Po uruchomieniu programu w konsoli błędów można znaleźć następujące wpisy:


Kod: Zaznacz cały
Błąd: [Exception... "'cal_calmgr_schema_version SELECT returned no results' when calling method: [nsIObserver::observe]"  nsresult: "0x8057001e (NS_ERROR_XPC_JS_THREW_STRING)"  location: "<unknown>"  data: no]

Błąd: stmt has no properties
Plik źródłowy: file:///C:/Program%20Files/Mozilla%20Sunbird/components/calItemModule.js -> file:///C:/Program%20Files/Mozilla%20Sunbird/js/calCalendarManager.js
Wiersz: 699

Błąd: stmt has no properties
Plik źródłowy: file:///C:/Program%20Files/Mozilla%20Sunbird/components/calItemModule.js -> file:///C:/Program%20Files/Mozilla%20Sunbird/js/calCalendarManager.js
Wiersz: 699

Błąd: uncaught exception: [Exception... "'[JavaScript Error: "stmt has no properties" {file: "file:///C:/Program%20Files/Mozilla%20Sunbird/components/calItemModule.js -> file:///C:/Program%20Files/Mozilla%20Sunbird/js/calCalendarManager.js" line: 699}]' when calling method: [calICalendarManager::getCalendars]"  nsresult: "0x80570021 (NS_ERROR_XPC_JAVASCRIPT_ERROR_WITH_DETAILS)"  location: "JS frame :: file:///C:/Program%20Files/Mozilla%20Sunbird/components/calCompositeCalendar.js :: anonymous :: line 174"  data: yes]

Błąd: calendar has no properties
Plik źródłowy: chrome://calendar/content/calendar-task-editing.js
Wiersz: 107
premier
 


Wróć do Kalendarz Sunbird i Lightning

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: