MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Koszulki, kubki, gadżety MozillaPL.org

Propagowanie produktów z rodziny Mozilli

Moderator: Pomocy?!

Koszulki, kubki, gadżety MozillaPL.org

Postautor: GmbH » 24 października 2005, 10:59

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.2; pl; rv:1.9a1) Gecko/20051005 Firefox/1.6a1

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą koszulek, kubków i innych gadżetów z logo MozillaPL.org, kupując nasze gadżety wspomagasz serwis MozillaPL.org :)!

Nowości w ofercie:
  • Nowe wzory koszulek
  • Czarne koszulki
  • Nowe techniki nadruku, między innymi Flock (aksamitna powierzchnia logo, bardzo wytrzymała, dla zainteresowanych - koszulki wykonane w tej technice są dokładnie takie same jak te sprzedawane kilka lat temu)
  • Torby, czapeczki, smycze i inne akcesoria


W związku z przejściem na nową platformę Spreadshirt.pl, mamy niespodziankę - bon rabatowy w wysokości 12zł, przy zamówieniu proszę podać kod "SPREADSHIRT INTEGRACJA", bon ważny do końca listopada!

Przejdź do sklepu
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Postautor: Grzegorz_P » 25 października 2005, 12:50

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8b5) Gecko/20051021 Firefox/1.5

Witam!
Przed chwilą przejrzałem ofertę, chciałem kupić koszulki dla moich dzieciaków, ale ceny - no cóż, po prostu zrezygnowałem.
pozdrawiam
Grzegorz_P
 
Posty: 495
Z nami od: 01 sierpnia 2003, 22:31

Postautor: GmbH » 25 października 2005, 18:51

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.2; en-US; rv:1.9a1) Gecko/20051024 Firefox/1.6a1

Grzegorz_P pisze:Witam!
Przed chwilą przejrzałem ofertę, chciałem kupić koszulki dla moich dzieciaków, ale ceny - no cóż, po prostu zrezygnowałem.
pozdrawiam

Witam!

Powiem tak, nasza marża (o ile w ogóle ją można tak nazwać ;)) jest śmiesznie niska, niestety wraz z nieuniknionym przejściem na platformę Spreadshirt wzrosły ceny wszystkich artykułów. Szczególnie widać to na artykułach z logiem w technice Flock, tutaj liczą sobie podwójną cenę za dwa kolory (ale z drugiej strony ta technika jest nieporównywalnie lepsza niż zwykły termotransfer) :/

Mogę polecić tę koszulkę jako najtańszą:
http://www.spreadshirt.net/shop.php?op= ... 965523#top
Wraz z wysyłką i rabatem koszt jednej sztuki będzie w okolicach 35zł, dla porównania w butik.pl podobna koszulka bez wysyłki kosztowała 30,45zł...

Jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany to sklep na butik.pl będzie działał do końca października (o ile się nie mylę): http://butik.pl/mozillaplorg/

Pozdrowienia!
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Postautor: Gość » 15 stycznia 2006, 17:34

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8) Gecko/20051111 Firefox/1.5

Drogie tam macie żeczy!!
Gość
 

Postautor: piecu » 15 stycznia 2006, 18:33

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8) Gecko/20051111 Firefox/1.5

Anonymous pisze:Drogie tam macie żeczy!!

Nie 'żeczy', tylko 'rzeczy'!

Zobacz post wyżej. GmbH dokładnie opisał czemu ceny są takie, a nie inne.
Bartosz Piec
piecu
Moderator
 
Posty: 809
Z nami od: 17 kwietnia 2003, 15:45
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Kapsel » 14 lipca 2006, 17:46

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

mimo wszystko drogo, polecam zmianę dostawcy.
koszty za jakie można mieć koszulki to od 8 zł, reszta to zysk,
oczywiście cena zależy od jakości materiału i wzoru koszulki

tak czy inaczej proponuję pójść inną drogą w kierunku gadżetów.
Kapsel
 
Posty: 10
Z nami od: 09 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Niedługo Australia

Postautor: piecu » 19 lipca 2006, 13:00

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.4) Gecko/20060508 Firefox/1.5.0.4

Kapsel pisze:mimo wszystko drogo, polecam zmianę dostawcy.

Masz jakąś propozycję?
Bartosz Piec
piecu
Moderator
 
Posty: 809
Z nami od: 17 kwietnia 2003, 15:45
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Kapsel » 22 lipca 2006, 18:14

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

Koszulki można wykonać w firmie Wib lub Promotion stars, przy 200 szt i nadruku w 2 kolorach koszty zamkną się w granicach 9 zł.

Kubki mogę wykonać sam (tym się akurat zajmuję)

Obrazek

kubki piaskowane można zobaczyć tu - grafika z 1 strony przy 100 szt to koszt ok 5 zł/szt.
szklanki w tej samej cenie.

koszulki można sprzedawać po 18 zł (zysk 8 zł - może nie dużo ale lepiej sprzedać 200 i zarobić 1600 zł niż sprzedawać miesiącami czekając na zysk z koszulki 20 zł)
kubki natomiast można sprzedawać po 10-12 zł, można nawet wykonać personalizację czyli imię, nick lub ksywka po 2 stronie.

naprawdę można wszystko konkretnie zorganizować i gadżety mogą być spokojnie w "normalnych" cenach i wtedy były by dostępne dla większej grupy osób.


ps. mogę wykonać gratisowo na początek 50 kubków ale to już wiadomość dla adminów

ps. nie wiem na jakich zasadach admini mają koszulki i możliwe także że faktycznie nic na tym nie zarabiają, wiele firm oferuje wykonanie gadżetów bez kosztów tylko sprzedaż prowadzą we własnym zakresie, tz. firma robi 200 koszulek i chce sprzedawać je po 30 zł, admini dostają po kilka zł jedynie za to że dadzą możliwość sprzedaży poprzez forum, koszulki wysyła firma je produkująca.
Kapsel
 
Posty: 10
Z nami od: 09 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Niedługo Australia

Postautor: Lichurec » 23 lipca 2006, 20:24

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.0.4) Gecko/20060508 Firefox/1.5.0.4

Z cala "zabawa" w "komercjalizacje" wiaze sie jeden problem - kwestia rozliczenia finansowego z Fiskusem.

MozillaPL.org nie ma "formy" prawnej = nie moze prowadzic dzialalnosci gospodarczej = nie moze miec zyskow, nawet w szczytnym celu.

Kapsel pisze:(..)przy 200 szt i nadruku w 2 kolorach koszty zamkną się w granicach 9 zł.

Oczywiscie mowisz o "najtanszym" rozwiazaniu = naprawde cienka koszulka "ze szwem".. ?
Poza tym, wymaga to pewnych "nakladow" - inwestycji, przy ktorej niestety nie ma gwarancji zwrotu.

Kapsel pisze: nie wiem na jakich zasadach admini mają koszulki


A maja?

Nie wliczywszy 1'go zlotu + jakiejs tam "partii" sporo czasu wczesniej - wszelkie ewentualne gadgety sa samorobkami / zamowieniami "indywidualnymi" + zamowienia z w/w butiku...

nie przecze - pomysl z gadgetrami jest b. ciekawy (sam "slyne" z "kolekcjonowania <<gadgetow uzytkowych>>"), jednak w tym konkretnym przypadku widze co najmniej kilka problemow logistycznych..

Z powazaniem,
L.
Wyrozumialosci...
Studia :) Czas liczenia zasobow :|
Lichurec
Moderator
 
Posty: 153
Z nami od: 25 września 2002, 16:25
Lokalizacja: Cracov :: Allenstein

Postautor: Kapsel » 25 lipca 2006, 22:15

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

Lichurec pisze:wiaze sie jeden problem - kwestia rozliczenia finansowego z Fiskusem.


Myślę że przeceniasz nadgorliość fiskusa, uwierz mi że możesz spokojnie sprzedawać gadżety. Pomyśl - w/g Twej teorii fiskusowej milion allegrowiczów powinna teraz robić w portki.

Lichurec pisze:Oczywiscie mowisz o "najtanszym" rozwiazaniu = naprawde cienka koszulka "ze szwem".. ?


cena wyjściowa koszulki to ok. 4 zł (koszulka biała, bez pipingów z gramaturą 140g)
za 7 zł masz już gramaturę 190 g i polski wyrób.
za 9-13 zł masz koszulkę w gramaturze do 270 g z pipingami w dodatkowych kolorach.
nadruk zakładając 2 kolory to jakieś 5-7 zł

z gramaturą przesadzać nie wolno - lepiej mieć cienką i lekką koszulkę niż t-shirt typu polo

Lichurec pisze:
Kapsel pisze: nie wiem na jakich zasadach admini mają koszulki


A maja?


chodziło mi o sprzedaż - jeżeli sprzedaż prowadzi ją firma która je ykonuje to wszystko rozumiem, jeżeli koszulkę może wysłać admin to musiał je otrzymać na określonych zasadach (albo zapłacił, albo przyjął w komis)
Kapsel
 
Posty: 10
Z nami od: 09 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Niedługo Australia

Postautor: Adrianer » 26 lipca 2006, 09:43

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.8.0.4) Gecko/20060516 SeaMonkey/1.0.2 Mnenhy/0.7.3.0

czy polski system prawny nie przewiduje niezarejestrowanej, jednoosobowej działalności gospodarczej? Bo w Niemczech 70% "firm" działa na tej zasadzie...
Adrianer
Moderator
 
Posty: 1771
Z nami od: 15 maja 2002, 17:37
Lokalizacja: Bern/Switzerland

Postautor: Kapsel » 26 lipca 2006, 20:15

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

Niezarejestrowanej?? - w Polsce te słowo jest na czarnej liście.
Daleko na do Niemiec
Kapsel
 
Posty: 10
Z nami od: 09 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Niedługo Australia

Postautor: Lichurec » 27 lipca 2006, 23:11

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.0.4) Gecko/20060508 Firefox/1.5.0.4

Kapsel pisze:Myślę że przeceniasz nadgorliość fiskusa, uwierz mi że możesz spokojnie sprzedawać gadżety. Pomyśl - w/g Twej teorii fiskusowej milion allegrowiczów powinna teraz robić w portki.


Primo: http://allegro.pl/help_item.php?item=84 Kazdy sprzedajacy za posrednictwem Allegro MA obowiazek rozliczyc sie z US z naleznego podatku.

Drugie Primo: to, ze czyn karalny / wykroczenie / przestepstwo jest "powszechnie akceptowanlym" nie zmienia faktu, iz wciaz pozostaje czytnem karalnym / wykroczeniem / przestepstwem. Nie mozna sie wiec usprawiediwiac "bo wszyscy tak robia", tudziez "bo nie wiedzialem" (niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialnosci)

Trzecie Primo: Nie moge sie wypowiadac w imieniu calej "zalogi", ani tym bardziej w imieniu "formalnego wlasciciema serwisu", ale zawsze wydawalo mi sie, iz Mozilla & wszystko, co z nia zwiazane, powinno byc kojarzone z czyms pozytywnym, LEGALNYM, spolecznie kaceptowalnym. Serwis promujacy / wspierajacy produkty Mozilli musi byc wiec czysty jak przyslowiowa lza.

Czwarte Primo: Zostaje jeszcze kwestia wszelkich ewentualnych konsekwencji - poczawszy od mozliwosci dyskredytacji serwisu && calej polskiej zalogi w imieniu MoFo - na "wydzwieku prasowym" && powodach do flame'owania ze strony wszelkiej masci anty FX'owych userow.

Kapsel pisze:za 7 zł masz już gramaturę 190 g i polski wyrób.
za 9-13 zł masz koszulkę w gramaturze do 270 g z pipingami w dodatkowych kolorach.


To powiedz mi prosze, gdzie (nie liczac ilosci hurtowych) zdobede TAK tanie T-szerty? z checia odswieze swoja letnia szafe..
Kapsel pisze:z gramaturą przesadzać nie wolno - lepiej mieć cienką i lekką koszulkę niż t-shirt typu polo


De gusticus.. IMVHO lepiej moec pozadna koszulke niz "cos polprzezroczystego, co sie rozerwie przy pierwszym naciagnieciu"

Kapsel pisze:chodziło mi o sprzedaż


Sprzedaza i dystrybucja calkowicie zajmuje sie Spreadshirt.pl Wlasciciel serwisu otrzymuje jedynie pewna prowizje (oczywiscie, po uzbieraniu odpowiedniej kwoty) + komplet dokumentacji, wymaganej przy rozliczeniu z US'em (to - wraz z rozpoczeciem "sezonu PITowego"). Wszystko wiec pozostaje legalne.

Ponawiam wiec apel - jezeli ktos znajdzie tansza, legalna forme produkcji & dystrybucji gadgetow - jestem na 1000% pewien, ze zostanie ona wykozystana.

Adrianer pisze:czy polski system prawny nie przewiduje niezarejestrowanej, jednoosobowej działalności gospodarczej? Bo w Niemczech 70% "firm" działa na tej zasadzie...

Podobny "system" dziala w USA i wielu innych krajach... problem w tym, ze Polska jak zwykle lubi sie wyrozniac...
Wiec nie - jakakolwiek dzialalnosc zarobkowa musi byc uregulowana prawnie; jakiekolwiek zyski / dochody, musza zostac roliczone z US.

Kindly regards,
L.

PS
Kapsel - moglbys prosze poprawic choc troche swoja strone? Nie mowie juz o pelnej standaryzacji, tylko.. czemu ten flash pod Firefoxem ma wysokosc ~100 - 150 px?
Wyrozumialosci...
Studia :) Czas liczenia zasobow :|
Lichurec
Moderator
 
Posty: 153
Z nami od: 25 września 2002, 16:25
Lokalizacja: Cracov :: Allenstein

Postautor: Adrianer » 27 lipca 2006, 23:30

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.8.0.4) Gecko/20060516 SeaMonkey/1.0.2 Mnenhy/0.7.3.0

Lichurec pisze:
Adrianer pisze:czy polski system prawny nie przewiduje niezarejestrowanej, jednoosobowej działalności gospodarczej? Bo w Niemczech 70% "firm" działa na tej zasadzie...

Podobny "system" dziala w USA i wielu innych krajach... problem w tym, ze Polska jak zwykle lubi sie wyrozniac...
Wiec nie - jakakolwiek dzialalnosc zarobkowa musi byc uregulowana prawnie; jakiekolwiek zyski / dochody, musza zostac roliczone z US.

rozliczone tak, tak samo jest w Niemczech.
W Niemczech działa to tak, że mogę mieć zyski itd. bez powiadomienia jakiegokolwiek urzędu (oczywiście do pewnej granicy). JEDYNE co muszę zrobić, to gdy przejdzie na to czas, zapłacić urzędowi podatki ;)
Adrianer
Moderator
 
Posty: 1771
Z nami od: 15 maja 2002, 17:37
Lokalizacja: Bern/Switzerland

Postautor: Stef » 28 lipca 2006, 06:26

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.8.0.4) Gecko/20060620 Firefox/1.5.0.4 Flock/0.7.1

Adrianer pisze:[...] JEDYNE co muszę zrobić, to gdy przejdzie na to czas, zapłacić urzędowi podatki

Nibylandia jakaś.. ;)
Czasami coś napiszę na stef.log
Stef
Moderator
 
Posty: 3466
Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05

Postautor: hADeSik » 19 sierpnia 2006, 15:20

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7.12) Gecko/20050915 MultiZilla/1.7.9.0a

Kapsel pisze:Myślę że przeceniasz nadgorliość fiskusa, uwierz mi że możesz spokojnie sprzedawać gadżety. Pomyśl - w/g Twej teorii fiskusowej milion allegrowiczów powinna teraz robić w portki.

Swego czasu taką głośną akcje zrobił któryś US w Łodzi, ponadto wspaniałym źródłem informacji dla US sa imprezy takie jak zlot SuperSprzedawców - idioci pięknie się przyznawali ile zarabiają i że robią to nielegalnie :D
Podsumowując:
Tak, większość allegrowiczów to złodzieje i przestępcy, którzy nie mają żadnych szans w sądzie i w związku z tym powinni robić w portki...

Adrianer pisze:czy polski system prawny nie przewiduje niezarejestrowanej, jednoosobowej działalności gospodarczej?

Nie, w najlepszym przypadku taka działalność grozi grzywną do 5000 zł (ewentualnie + podatki i kary z US + składki ZUS)

Lichurec pisze:jakiekolwiek zyski / dochody, musza zostac roliczone z US.

prawie masz rację (akurat tutaj w kontekście tego o czym rozmawiamy prawie nie robi wielkiej różnicy)
hADeSik
Moderator
 
Posty: 844
Z nami od: 02 czerwca 2002, 21:18
Lokalizacja: ja go znam?

Postautor: Karus » 03 lutego 2007, 13:29

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

Lichurec pisze:
Kapsel pisze:Myślę że przeceniasz nadgorliość fiskusa, uwierz mi że możesz spokojnie sprzedawać gadżety. Pomyśl - w/g Twej teorii fiskusowej milion allegrowiczów powinna teraz robić w portki.


Primo: http://allegro.pl/help_item.php?item=84 Kazdy sprzedajacy za posrednictwem Allegro MA obowiazek rozliczyc sie z US z naleznego podatku.

Drugie Primo: to, ze czyn karalny / wykroczenie / przestepstwo jest "powszechnie akceptowanlym" nie zmienia faktu, iz wciaz pozostaje czytnem karalnym / wykroczeniem / przestepstwem. Nie mozna sie wiec usprawiediwiac "bo wszyscy tak robia", tudziez "bo nie wiedzialem" (niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialnosci)

Trzecie Primo: Nie moge sie wypowiadac w imieniu calej "zalogi", ani tym bardziej w imieniu "formalnego wlasciciema serwisu", ale zawsze wydawalo mi sie, iz Mozilla & wszystko, co z nia zwiazane, powinno byc kojarzone z czyms pozytywnym, LEGALNYM, spolecznie kaceptowalnym. Serwis promujacy / wspierajacy produkty Mozilli musi byc wiec czysty jak przyslowiowa lza.

Czwarte Primo: Zostaje jeszcze kwestia wszelkich ewentualnych konsekwencji - poczawszy od mozliwosci dyskredytacji serwisu && calej polskiej zalogi w imieniu MoFo - na "wydzwieku prasowym" && powodach do flame'owania ze strony wszelkiej masci anty FX'owych userow.

Kapsel pisze:za 7 zł masz już gramaturę 190 g i polski wyrób.
za 9-13 zł masz koszulkę w gramaturze do 270 g z pipingami w dodatkowych kolorach.


To powiedz mi prosze, gdzie (nie liczac ilosci hurtowych) zdobede TAK tanie T-szerty? z checia odswieze swoja letnia szafe..
Kapsel pisze:z gramaturą przesadzać nie wolno - lepiej mieć cienką i lekką koszulkę niż t-shirt typu polo


De gusticus.. IMVHO lepiej moec pozadna koszulke niz "cos polprzezroczystego, co sie rozerwie przy pierwszym naciagnieciu"

Kapsel pisze:chodziło mi o sprzedaż


Sprzedaza i dystrybucja calkowicie zajmuje sie Spreadshirt.pl Wlasciciel serwisu otrzymuje jedynie pewna prowizje (oczywiscie, po uzbieraniu odpowiedniej kwoty) + komplet dokumentacji, wymaganej przy rozliczeniu z US'em (to - wraz z rozpoczeciem "sezonu PITowego"). Wszystko wiec pozostaje legalne.

Ponawiam wiec apel - jezeli ktos znajdzie tansza, legalna forme produkcji & dystrybucji gadgetow - jestem na 1000% pewien, ze zostanie ona wykozystana.

Adrianer pisze:czy polski system prawny nie przewiduje niezarejestrowanej, jednoosobowej działalności gospodarczej? Bo w Niemczech 70% "firm" działa na tej zasadzie...

Podobny "system" dziala w USA i wielu innych krajach... problem w tym, ze Polska jak zwykle lubi sie wyrozniac...
Wiec nie - jakakolwiek dzialalnosc zarobkowa musi byc uregulowana prawnie; jakiekolwiek zyski / dochody, musza zostac roliczone z US.

Kindly regards,
L.

PS
Kapsel - moglbys prosze poprawic choc troche swoja strone? Nie mowie juz o pelnej standaryzacji, tylko.. czemu ten flash pod Firefoxem ma wysokosc ~100 - 150 px?



no prosze Cie masz najlepsza przegladarke na swiecie anie poptrafisz znalezc firmu oferujacej dany towar w takiej cenie????:)
i oczywiscie ze szfy po tej cenie nie przewietrzysz chyba ze z 500 koszulek Ci trzeba , chyba chodzi o to ze maja to byc produkty hurtowe szeroko dostepnie nie?
Karus
 


Wróć do Promocja

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: