MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Firemonger projekt

Propagowanie produktów z rodziny Mozilli

Moderator: Pomocy?!

Firemonger projekt

Postautor: chłopczyk » 31 lipca 2006, 09:11

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; pl; rv:1.8.1b1) Gecko/20060710 Firefox/2.0b1

Wczoraj zacząłem tłumaczyć http://www.firemonger.org/ ponieważ od roku nikt jeszcze tego nie zrobił, a myślę, że komuś może się to przydać :)

Jako, że jest to moje pierwsze tłumaczenie w życiu, to proszę kogoś (najlepiej doświadczonego) o pomoc. Tyle ile będę potrafił przetłumaczę, aczkolwiek przeglądając pliki wiem, że będzie ciężko mi znaleźć adekwatne tłumaczenie do niektórych zdań/zwrotów. Jeśli ktoś będzie mógł pomóc mi w tym projekcie, to będę bardzo wdzięczny. Z tego co wiem jestem jedyną osobą, która aktualnie się tego podjęła, więc nie mam nawet z kim dyskutować nad poprawnością tłumaczenia :(
chłopczyk
 
Posty: 261
Z nami od: 30 lipca 2005, 21:35
Lokalizacja: Pajęczno

Postautor: chłopczyk » 30 sierpnia 2006, 17:21

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.8.1b1) Gecko/20060710 Firefox/2.0b1 (Debian)

Jeśli ktoś chciałbym sprawdzić i wyrazić opinię na temat polskiego tłumaczenia programu Firemonger to zapraszam

Build wymaga dużo pracy od deweloperów projektu, więc proszę nie zwracać uwagi na niedoróbki wizualne i skupić się tylko na tłumaczeniu. Za wszelkie uwagi zespół tłumaczący program Firemonger będzie bardzo wdzieczny :)

Uwagi proszę umieszczać na forum Firemonger lub tutaj (jeśli nie przeszkadza to moderatorom forum?)
chłopczyk
 
Posty: 261
Z nami od: 30 lipca 2005, 21:35
Lokalizacja: Pajęczno


Wróć do Promocja

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: