MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Program Partnerski

Propagowanie produktów z rodziny Mozilli

Moderator: Pomocy?!

Program Partnerski

Postautor: nigraS » 31 stycznia 2009, 21:25

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.5) Gecko/2008120122 Firefox/3.0.5

Witam, czy Mozilla prowadzi Program Partnerski?
nigraS
 

Postautor: Stef » 26 marca 2009, 18:53

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.9.1b3) Gecko/20090305 Firefox/3.1b3

W jakim sensie?
Czasami coś napiszę na stef.log
Stef
Moderator
 
Posty: 3466
Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05

Re: Program Partnerski

Postautor: BartZilla » 26 marca 2009, 22:04

Przeglądarka: Inna

nigraS pisze:Witam, czy Mozilla prowadzi Program Partnerski?


Nie wiem.
Czytałem za to o tym, że Google płaci w ramach AdSense, jeśli namówisz >>kogoś<< na instalację Firefoksa z Google Toolbarem (prawdę mówiąc, nie wiem, czy to jest nadal aktualne, ale na stronie Google nadal o tym pisze...; nigdy nie zarabiałem ani nie zarabiam via Google AdSense czy inne usługi Google).

Z http://www.google.com/support/adsense/b ... swer=25889 (kursywa i tłusta czcionka jak w oryginale):

Google Inc. pisze:For Google products, your earnings will be determined as listed below.
(...)
  • Firefox plus Google Toolbar: When a user you've referred to Firefox plus Google Toolbar runs Firefox for the first time, you'll receive up to US$1 in your account, depending on the user's location. Your referral must be a Windows user, who has not previously installed Firefox, in order for you to receive credit.


Mój przekład, bo najwyraźniej ta strona nie jest dostępna po polsku:

Google Inc. pisze:Dla produktów Google twoje dochody będą określone w następujący sposób:
(...)
  • Firefox z Google Toolbarem: Kiedy użytkownik, którego skierowałeś do Firefoksa z Google Toolbarem, uruchomi go pierwszy raz, otrzymasz do 1$ na swoje konto, w zależności od położenia użytkownika. Żeby otrzymać pieniądze odsyłana osoba musi być użytkownikiem Windows, który wcześniej nie instalował Firefoksa.


(Warto zwrócić uwagę, że Google traktuje w tym tekście Firefoksa jako swój produkt. Cóż, Google od lat jest głównym sponsorem Mozilli...)

[>><<edytowane przez gandalfa - obrazliwe sformulowania]
BartZilla
 
Posty: 103
Z nami od: 21 stycznia 2008, 16:34

Postautor: Stef » 27 marca 2009, 06:01

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.9.1b3) Gecko/20090305 Firefox/3.1b3

@BartZilla: ostrożnie, to jest ostrzeżenie.
Czasami coś napiszę na stef.log
Stef
Moderator
 
Posty: 3466
Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05

Postautor: BartZilla » 28 marca 2009, 02:22

Przeglądarka: Inna

Stef pisze:@BartZilla: ostrożnie, to jest ostrzeżenie.


Z czym ostrożnie? Przed czym ostrzeżenie? Możesz być bardziej konkretny?
BartZilla
 
Posty: 103
Z nami od: 21 stycznia 2008, 16:34

Postautor: Gość » 29 marca 2009, 18:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.9.0.8) Gecko/2009032711 Ubuntu/8.10 (intrepid) Firefox/3.0.8

Cóż, Google od lat jest głównym sponsorem Mozilli...

Podejrzewam, że ten stan rzeczy wkrótce ulegnie zmianie. Słychać już pierwsze grzmoty nadciągającej burzy, czyli:
a) usunięcie firefoxa z Google Pack (jego miejsce zajęło tam chrome)
b) usunięcie przez Fundację Mozilli (w rosyjskojęzycznej wersji firefoxa, wraz z udostępnieniem wersji 3.1) Google z pozycji domyślnej wyszukiwarki. Miejsce google, zajmie tam yandex.ru.
Szczerze mówiąc, jest mi zupełnie wszystko jedno, kto sponsoruje MoFo. O wiele ważniejszy jest dla mnie fakt gorszego traktowania przez MoFo użytkowników linuxa (o czym pisałem w tym wątku - post z 15.02 br).
Gość
 

Postautor: Gandalf » 18 kwietnia 2009, 02:03

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Macintosh; U; Intel Mac OS X 10.5; en-US; rv:1.9.2a1pre) Gecko/20090417 Minefield/3.6a1pre

BartZilla: jeszcze raz znajde Twoj post nazywajacy kogos sformulowaniem ktorego tu uzyles, to dostaniesz tu bana. Naprawde, jestes niesamowicie konsekwentny w przekraczaniu granicy kultury osobistej i tlumaczeniu sobie skutkujecego tym bana jako ataku na wolnosc slowa.

I tak z ciekawosci, skad wzielo Ci sie przekonanie, ze Google traktuje w tamtym tekscie Firefoksa jako "swoj" produkt?
IE jest to aplikacja, która pozwala przeglądać internet z Twojego komputera i na odwrót
Gandalf
 
Posty: 1802
Z nami od: 29 czerwca 2002, 04:37
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Promocja

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: