MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Firefox i wtyczka do sciagania plikow

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Firefox i wtyczka do sciagania plikow

Postautor: Gość » 10 października 2006, 15:40

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.0.7) Gecko/20060909 Firefox/1.5.0.7

No wiec miałem zainstalowana wtyczke downthemall, moglem sciagac rozne filmiki itd. ale musailem przeinstalowac windowsa, teraz mam Firefox 1.5.0.7 i wtyczked ownthemall_-0.9.9.3-fx+fl+tb i przy dodawaniu adresu url i dajac przycisk by zaczal sciagac wyskakuje mi informacja "Sprawdz poprawnosc danych!". Predzej takiego czegos nie mialme, czym to jest spowodowane, sprawdzalem juz rozne wersje tej wtyczki ale to samo.
Gość
 

Postautor: manieKMP » 10 października 2006, 17:05

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.0.7) Gecko/20060909 Firefox/1.5.0.7

Przeczyściłeś katalaog plików tymczasowych (C:\Documents and Settings\[użytkownik]\Ustawienia lokalne\Temp\), tworzony jest tam katalog o nazwie dta, jest tworzony przez downthemall, usuń go i sprawdź czy to coś pomoże (jak downthemall normalnie działa to ten katalog po ściąganiu jest pusty, jeśli nie jest możliwe że rzozszrzenie próbując ściągać tworzyć chece części o tych samych nazwach, ale jeśli nie zostało zwolnione - części plików po poprawnym ściądnięciu są usuwane - to DTA sądzi że jest coś nie tak - jedna ze starych części uszkodzona, nie usunięta - i wyświetla komunikat). Możesz jeszcze sprawdzić plik dta_history.xml, jest w katalogu profilu, usuń go (do kosza na wszelki wypadek) i odpal ściąganie, potem sprawdź czy ten plik się odtworzył (powinien), jeśli nie to przywróć stary i edytuj go, powinien w nim być tylko wpis taki <downloads/> i nic pozatym.

Pozdrawiam.
manieKMP
 
Posty: 454
Z nami od: 23 września 2006, 18:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Gość » 10 października 2006, 18:31

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.0.7) Gecko/20060909 Firefox/1.5.0.7

mhm problem był prosty, plikow tych co pisales nie mialem, przynajmniej tego dta. Trzeba było okreslic katalog docelowy, poprzednio przed reinstalka windowsa przy sciaganiu mozilla sama mi tworzyla folder na pulpicie o nazwie nowy folder i naet jak go usunalem przy sciaganiu znowu sie pokazywal, teraz musze to recznie za kazdym razem robic.
Mimo to dzieki za pomoc bo odkrylem to wlasnie przy sprawdzaniu tego co pisales :D
Gość
 


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: