MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Firefox sie nie otwiera!!

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Firefox sie nie otwiera!!

Postautor: tamcia » 02 maja 2009, 21:44

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.648)

Prosze kogos madrego o pomoc!
Korzystam z Mozilli od dłuzszego czasu. program sam sie aktualizował, ale od kilku dni nie mogę go otworzyć.Sciągnęłam nowy,ale jest tosamo
tamcia
 

Dlaczego nie otwiera mi się przegladarka Firefox?

Postautor: margaretka19 » 03 maja 2009, 10:54

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

Od zawsze korzystałam z mozilli aż do czasu gdy pewnego dnia nie mogła się moja wersja zaktualizować nie wiedzieć czemu. A teraz nic! Pokazuje się tylko fragment okna głównego z pusta zawartością (po rozszerzeniu rozmiaru) a gdy zamykam główne okno juz normalnej wielkości mignie tak jakby próbowało sie otworzyć... Zależy mi na odnalezieniu przyczyny bo jestem skazana na ie ale niestety nie mogę korzystać z yt bo nie mogę zainstalować najnowszej wersji abode (chyba :)) i tak jakby jestem pozbawiona muzyki! pomocy!
margaretka19
 

Postautor: Grzegorz » 03 maja 2009, 15:05

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.1b4) Gecko/20090423 Firefox/3.5b4 (.NET CLR 3.5.30729)

Mogą to być dwa innej natury problemy. Tamcia najprawdopodobniej masz uszkodzony profil i/lub pliki Firefoksa. Margaretka19, skoro przeglądarka nie mogą się zaktualizować mogłaś zainstalować nową wersję samodzielnie.

Zaś co do niedziałania programu. Na początek przeskanujcie komputery na obecność wirusów oraz dyski twarde w poszukiwaniu błędów. Odinstalujcie dotychczasową wersję przeglądarki, pobierzcie jej najnowsze polskie wydanie i zainstalujcie. Podobnie z wtyczkami takimi jak Flash czy Java. Następnie wyczyśćcie pamięć podręczną przeglądarki (pozostałości po ostatnio przeglądanych adresach), jeśli system jest czysty a dysk bez błędów, natomiast Firefox w dalszym ciągu nie uruchamia się poprawnie, wykonajcie Standardową diagnostykę.

Wszystkie porady zawarte w SD należy stosować z ostrożnością. Czytajcie ze zrozumieniem i upewnijcie się, że wykonaliście kopię profilu. Jeśli problem(y) nie ustąpią poinformujcie, o przebiegu diagnostyki. Napiszcie, co wniosło stworzenie nowego profilu oraz uruchomienie przeglądarki w trybie awaryjnym?
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: