MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Nie ma zakładek, historia się nie zapisuje

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Nie ma zakładek, historia się nie zapisuje

Postautor: Mashi » 13 lutego 2011, 16:52

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2.13) Gecko/20101203 Firefox/3.6.13

Witam

Mam pewne problemy z Firefox ostatnio. Przeglądarka jakoś dziwnie się zachowuje czasem

Historia się nie zapisuje...(?) chociaż mam włączone w opcjach żeby zapisywało i nie jestem w żadnym trybie prywatnym.
Zniknęły mi wszystkie zakładki, oprócz tych widocznych na pasku - w formie przycisków
Dodatek Update Scanner nie działa ( mimo włączenia skanowania, gdy na stronie się coś zmieni nie jestem powiadamiany)


Mój system to Win 7 Professional

Proszę o pomoc

Pozdrawiam, Maciek
Mashi
 
Posty: 9
Z nami od: 05 kwietnia 2008, 11:55

Odp: Nie ma zakładek, historia się nie zapisuje

Postautor: Tomek » 13 lutego 2011, 17:26

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Linux i686; rv:2.0b11) Gecko/20110208 Firefox/4.0b11

Przy zakładaniu wątku informowaliśmy o Standardowej diagnostyce. Pomaga ona uporać się z większością problemów. Ignorowanie naszych porad nie przyśpieszy rozwiązania problemu. Na początek wyczyść pamięć podręczną przeglądarki: Firefox → menu Narzędzia → Wyczyść historię przeglądania → wybierz Wszystko → rozwiń Szczegóły → zaznacz tylko Pamięć podręczna → naciśnij przycisk Wyczyść teraz, jeśli nie pomoże wykonaj Standardową diagnostykę. Czytaj ze zrozumieniem i upewnij się, że kopia profilu została wykonana. Jeśli problem nie ustąpi, poinformuj o przebiegu diagnostyki. Napisz, co wniosło stworzenie nowego profilu oraz uruchomienie przeglądarki w trybie awaryjnym.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: dexter, Google [Bot], stefan

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: