MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

nie można pisać

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

nie można pisać

Postautor: vasart » 06 marca 2002, 13:18

Przeglądarka: -

w wersji 0.9.8pl(win) zdarza się coś takiego że nie można pisać w oknach edycyjnych na stronach www ani np. nie można wpisać z palca adresu (przy czym można wkleić ze schowka) problem ustępuje gdy przerwie się otwieranie strony ustawionej jako domowa
czegoś takiego nie zauważyłem pod linuxem w wer.0.9.7eng
nie mogę złapać momentu kiedy zaczyna się tak dziać - jedyne co zauważyłem to że tak jest po dłuższej pracy tzn. wiele otwieranych (i zamykanych!) wcześniej okien programu
vasart
 
Posty: 55
Z nami od: 22 lutego 2002, 17:04

Re: nie można pisać

Postautor: GmbH » 08 marca 2002, 17:47

Przeglądarka: -

vasart pisze:w wersji 0.9.8pl(win) zdarza się coś takiego że nie można pisać w oknach edycyjnych na stronach www ani np. nie można wpisać z palca adresu (przy czym można wkleić ze schowka) problem ustępuje gdy przerwie się otwieranie strony ustawionej jako domowa
czegoś takiego nie zauważyłem pod linuxem w wer.0.9.7eng
nie mogę złapać momentu kiedy zaczyna się tak dziać - jedyne co zauważyłem to że tak jest po dłuższej pracy tzn. wiele otwieranych (i zamykanych!) wcześniej okien programu

Zdaje mi się że gdzieś na bugzilli była mowa o takim błędzie, niestety nie mogę go znaleźć. O ile mnie pamięć nie myli został też już naprawiony ;)
Spróbuję jeszcze dzisiaj poszperać - może znajdę...
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Re: nie można pisać

Postautor: GmbH » 08 marca 2002, 22:07

Przeglądarka: -

GmbH pisze:Zdaje mi się że gdzieś na bugzilli była mowa o takim błędzie, niestety nie mogę go znaleźć. O ile mnie pamięć nie myli został też już naprawiony ;)
Spróbuję jeszcze dzisiaj poszperać - może znajdę...

No i się znalazło:
http://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=82534
http://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=107405

Pierwszy błąd przez chwilę był rozwiązany jako WFM (Works for me), niestety został ponownie otwarty :(
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

hmmm

Postautor: vasart » 12 marca 2002, 17:40

Przeglądarka: -

dzięki.
:cry:
vasart
 
Posty: 55
Z nami od: 22 lutego 2002, 17:04

Odp: nie można pisać

Postautor: firefoxartes » 23 marca 2011, 00:40

Przeglądarka: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.7.62 Version/11.01

Witam.
Nie wiele rozumiem z tych bugów.
Natomiast nie mogę w ogóle pisać w Firefoksie niezależnie od wersji.
Nigdy ten problem nie ustępuje.
Wyłączyłem wszystkie dodatki i o samo.
Teraz piszę z innej przeglądarki.
Był poprzednio jakiś błąd z javą, lecz dzięki zainstalowaniu 4 znikł.
Lecz nadal nie mogę pisać.
Lubię przeglądarkę, lecz oprócz wklejania i przechodzenia pod podany adres nic więcej nie mogę z tekstem zrobić.
Nawet w opcjach nie mogę wpisać tekstu.
Odinstalowywałem i instalowałem od nowa i nadal nic.
Jestem zdruzgotany..
Pomoże mi ktoś?
Pozdrawiam
firefoxartes
 

Odp: nie można pisać

Postautor: Tomek » 23 marca 2011, 06:40

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Linux i686; rv:2.0) Gecko/20110321 Firefox/4.0

Wykonaj Standardową diagnostykę. Czytaj ze zrozumieniem i upewnij się, że kopia profilu została wykonana. Jeśli problem nie ustąpi, poinformuj o przebiegu diagnostyki. Napisz, co wniosło stworzenie nowego profilu oraz uruchomienie przeglądarki w trybie awaryjnym.
Poza tym - na przyszłość patrz dokładnie gdzie się dopisujesz...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Odp: nie można pisać

Postautor: firefoxartes » 23 marca 2011, 15:25

Przeglądarka: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.7.62 Version/11.01

Temat wydał mi się adekwatny - "Nie mogę pisać" - gdyż faktycznie nie mogę.
I też nie mogę pisać w pasku adresu i na stronach.
Wydawało mi się, że dobrze się dopisałem a mogłem stworzyć po prostu drugi taki sam w sumie temat.
Poza tym jestem pierwszy raz na forum i nie wiem zatem gdzie indziej miałbym napisać.
Wydawało mi się, że dobrze się rozejrzałem. A odnośnie problemu:
Zrobiłem pełną diagnostykę i nic, nadal nie mogę pisać. Nic nie przyniosło uruchamianie w trybie awaryjnym, utworzenie nowego profilu, pełne odinstalowanie(przez Revo Uninstaler) i ponowna instalacja. Wyłączałem i włączałem wtyczki i nic.
Cokolwiek bym nie robił po prostu nie mogę wpisywać tekstu. Nawet w opcjach.
Za to wstawiać skopiowany owszem.
Dodam, że we Flocku tego problemu nie mam. Niestety nie obsługuje wszystkich wtyczek Firefoksa i nie mogę odtwarzać filmów na youtube(choć w innych przeglądarkach, w tym i Firefoksie chodzą). Lecz to już inny problem.
Pozdrawiam

ps. miałem problem z zalogowaniem się do forum i w ogóle musiałem się drugi raz rejestrować by odpisać.
firefoxartes
 
Posty: 1
Z nami od: 23 marca 2011, 15:13

Znaki z klawiatury nie docierają do przeglądarki

Postautor: robas100 » 10 marca 2012, 11:12

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:10.0.2) Gecko/20100101 Firefox/10.0.2

W najnowszej wersji (v10.0.2) występuje ten sam problem. Nie można wpisać z klawiatury w pasku adresu, ani w polach edycyjnych na stronach (np wyszukiwarka, logowanie - nazwa użytkownika itp). Czasami uda się wpisać kilka znaków a później przeglądarka nie reaguje. Zdarzało się, że po odczekaniu chwili brakujące znaki pojawiały się - tak jakby oczekiwały w jakimś buforze. Przeinstalowanie przeglądarki nie pomogło, żadne dodatki nie są zainstalowane.
robas100
 
Posty: 4
Z nami od: 02 września 2010, 17:47

Odp: nie można pisać

Postautor: dexter » 10 marca 2012, 12:48

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0; rv:12.0a2) Gecko/20120225 Firefox/12.0a2

dexter
Moderator
 
Posty: 8319
Z nami od: 02 października 2004, 21:30


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: