MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Nie wchodzi mi facebook

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Nie wchodzi mi facebook

Postautor: Tokks » 02 czerwca 2011, 06:40

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:2.0.1) Gecko/20100101 Firefox/4.0.1

Witam
Nie działa mi strona Facebook.
po wpisaniu Facebook strona jakby się ładuje ale pozostaje biała, po wejściu przez proxy wchodzi normalnie i pisze że mam wyłączona obsługę JavaScript a mam ja wyłączona.
korzystam z mozilli, ale ten błąd jest również na innych moich przeglądarkach
inne strony działają bardzo ładnie tak jak zawsze

tak wygląda jak już się w końcu załaduje:
http://i875.photobucket.com/albums/ab31 ... uasfas.png
co to może być ?

Proszę o pomoc
Tokks
 

Odp: Nie wchodzi mi facebook

Postautor: Tomek » 02 czerwca 2011, 07:15

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:6.0a2) Gecko/20110531 Firefox/6.0a2

ten błąd jest również na innych moich przeglądarkach

Problem leży więc po stronie systemu operacyjnego a nie po stronie Fx. Pytaj więc na forach ogólnokomputerowych (np. dobreprogramy). A może ktoś ci zablokował FB?
Sprawdź też komputer programem antywirusowym.
Przy łączeniu się przez proxy w 99% nie działa js.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Odp: Nie wchodzi mi facebook

Postautor: Tokks » 02 czerwca 2011, 14:38

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:2.0.1) Gecko/20100101 Firefox/4.0.1

hm mam nortona, po zrobieniu formata dalej to samo
Tokks
 

Odp: Nie wchodzi mi facebook

Postautor: dexter » 02 czerwca 2011, 15:19

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:7.0a1) Gecko/20110601 Firefox/7.0a1

Tokks pisze:pisze że mam wyłączona obsługę JavaScript a mam ja wyłączona.


Gorzej byłoby, jakby pisało że masz włączoną, a miałbyś wyłączoną; albo gdybyś miał włączoną, a pisałoby że masz wyłączoną. No ale masz wyłączoną, a pisze że masz wyłączoną, więc wszystko jest OK.

Tokks pisze:korzystam z mozilli, ale ten błąd jest również na innych moich przeglądarkach


No jak na innych też, to problem z systemem. Zwróć się do Microsoftu.
dexter
Moderator
 
Posty: 8319
Z nami od: 02 października 2004, 21:30

Odp: Nie wchodzi mi facebook

Postautor: Tokks » 02 czerwca 2011, 20:40

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:2.0.1) Gecko/20100101 Firefox/4.0.1

Gorzej byłoby, jakby pisało że masz włączoną, a miałbyś wyłączoną; albo gdybyś miał włączoną, a pisałoby że masz wyłączoną. No ale masz wyłączoną, a pisze że masz wyłączoną, więc wszystko jest OK.


Mam włączoną i pisze że mam wyłączoną więc nie wiem co ty namotałeś powyżej heh /\

No jak na innych też, to problem z systemem. Zwróć się do Microsoftu. < tylko tak można rozwiązać ten problem czy po prostu sam nie wiesz o co chodzi ?
Tokks
 

Odp: Nie wchodzi mi facebook

Postautor: Gość » 02 czerwca 2011, 21:12

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:5.0) Gecko/20100101 Firefox/5.0

Sądzę, że to nie jest problem systemu, lecz konfiguracji Nortona. Nie używam tego programu, więc sam musisz pogrzebać w ustawieniach.
Gość
 

Odp: Nie wchodzi mi facebook

Postautor: Tomek » 03 czerwca 2011, 05:23

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Linux i686; rv:2.0.1) Gecko/20110429 Firefox/4.0.1

Tokks pisze:Mam włączoną i pisze że mam wyłączoną więc nie wiem co ty namotałeś powyżej

a w twoim wcześniejszym poście taki kwiatek...
Tokks pisze:i pisze że mam wyłączona obsługę JavaScript a mam ja wyłączona.

To akurat ty namieszałeś :)
Tokks pisze:Zwróć się do Microsoftu. < tylko tak można rozwiązać ten problem czy po prostu sam nie wiesz o co chodzi ?

No ale skoro to problem z systemem, a używasz systemów MS - to zwróć się do nich o pomoc - przecież za to płacisz. Gdyby to był problem tylko z Fx to pewnie bylibyśmy w stanie pomóc - ale skoro problem jest w innych programach także, to to nie jest już temat na to forum... Na tym forum jest raczej niewielu speców od systemów MS.
Natomiast norton już kilka razy w swojej historii okazywał się nadgorliwy. Sprawdziłbym jego ustawienia. Ale to też problem innego programu....
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Odp: Nie wchodzi mi facebook

Postautor: Gość » 10 lipca 2012, 07:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Ubuntu; Linux x86_64; rv:13.0) Gecko/20100101 Firefox/13.0.1

Tak trochę z innej beczki, o poprawnej polszczyźnie, bo widzę, że jeden zrobił błąd, a reszta za nim powtarza i rozprzestrzenia się, jak wirus. Nie mówi się "pisze", tylko " jest napisane". Łatwiej się czyta, gdy jest napisane po polsku :)
Gość
 


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: