MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Gdzie kupić telefon z FirefoxOS?

Tematy związane z system operacyjnym Firefox OS

Moderator: Pomocy?!

Gdzie kupić telefon z FirefoxOS?

Postautor: fervi » 16 października 2013, 15:09

Przeglądarka: Unknown (Unknown)

Witajcie!

Ogólnie nie znalazłem nigdzie takiego pytania i mam nadzieję, że nie ma :P

Ogólnie mój LG GD510 (Java) poległ na boju. Jako, że szukam taniego telefonu, pomyślałem o FirefoxOS - bo jesteśmy nerdami itd. :P

Pierwsze co to wszedłem na ceneo.pl i wklepałem Alcatel One Touch Fire, ale nic nie znalazłem. I chciałem się zapytać - czy można w normalnych sklepach kupić telefon z FOS? (czy jedynie alledrogo) - jeśli tak, to można linka? Lub ewentualnie czego szukać z FOS

Fervi

PS. Ewentualnie inne telefony, które można kupić przez internet z FOS
fervi
 
Posty: 2
Z nami od: 14 stycznia 2010, 08:51

Odp: Gdzie kupić telefon z FirefoxOS?

Postautor: Witia » 16 października 2013, 16:09

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Linux i686; rv:24.0) Gecko/20100101 Firefox/24.0

Alcatela można kupić w Polsce T-Mobile - w salonach albo przez stronę.
ZTE Open pojawia się na eBay-u bezpośrednio od producenta, ale nie jest cały czas dostępny.
Od czasu do czasu można też zamówić Geeksphony na stronie http://twentytwowords.com/2012/01/11/13 ... on-cliffs/
Witia
 
Posty: 200
Z nami od: 25 lipca 2003, 13:36

Odp: Gdzie kupić telefon z FirefoxOS?

Postautor: Shelby » 27 października 2013, 01:11

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Ubuntu; Linux x86_64; rv:24.0) Gecko/20100101 Firefox/24.0

Dam Ci dobrą radę, używam Alcatela już jakiś czas i jeszcze nie czas na to, aby używać Firefox OS. To po prostu jakaś kompletna Beta, która potrafi zawieszać się nawet podczas uruchamiania telefonu. Poczytaj: http://forum.myfirefoxos.pl/watek-Firefox-OS-Wasza-kr%C3%B3tka-ocena

Sam dwa miesiące temu byłem niesamowicie napalony na FOS aby wejść w marketplace jego aplikacji, odliczałem dni aż kurier przywiezie mi telefon. Dziś zgrzytam zębami przez niego i gdyby nie wpakowanie się w miksa, to sprzedałbym Alcatela bez zastanowienia. Nie wiem co myślała sobie Mozilla wydając system w takim stanie. Sam pracuję w oprogramowaniu i nie mam pojęcia, jak takie po prostu ewidentne BUGI mogły przejść przez testy. Widząc obecny stan aż ręce mi opadły i nie jestem w stanie napisać ani jednej linijki kodu dla FOS.

Ale jeśli chcesz się podenerwować i cieszyć, jeśli coś w ogóle zadziała Ci w systemie jak powinno (przynajmniej na dziś, wersję 1.0.1), to możesz zakupić wyłącznie w T-Mobile/Heyah bądź Allegro. Nikt inny na ten moment nie ma tego telefonu z operatorów.
Shelby
 
Posty: 13
Z nami od: 12 września 2013, 00:02

Odp: Gdzie kupić telefon z FirefoxOS?

Postautor: Gie » 29 lipca 2014, 10:00

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:31.0) Gecko/20100101 Firefox/31.0

Wchodzę na tę stronę https://www.mozilla.org/pl/firefox/os/devices/ wybieram Polskę, pojawia się logo T-Mobile ale zostaję przeniesiony na stronę główną a nie tę z telefonem z Firefox OS. T-Mobile olał ten system?
Gie
 
Posty: 207
Z nami od: 06 listopada 2006, 09:13


Wróć do System operacyjny Firefox OS

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: