MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Firefox bez myszy - strzałką w dół do wyników google?

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Firefox bez myszy - strzałką w dół do wyników google?

Postautor: AdamT » 22 grudnia 2016, 11:53

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:50.0) Gecko/20100101 Firefox/50.0

Drodzy,
Od jakiegoś czasu nie mogę korzystać z bardzo często używanej przez mnie opcji, a mianowicie: wpisuję w pasku wyszukiwania jakąś frazę, naciskam enter, wyświetla się strona z wynikami wyszukiwarki i kiedyś "strzałką w dół" mogłem od razu przejść do pierwszego wyniku (zaznaczyć go) i naciskając enter otwierałem sobie ten link, lub przechodziłem strzałką do kolejnych. Teraz gdy naciskam strzałkę w dół przewija mi się strona z wynikami, ale żadne linki nie są zaznaczane.
Próbowałem F7, i w opcjach płynne przewijania wyłączyć i to nie to.
To co się zmieniło ostatnio w mojej konfiguracji to z dodatku instatnfox przeszedłem na fastest search, ale wyłączenie dodatku nic nie zmienia.
Ktoś mądry wie jak to przywrócić?
Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam,
Adam
AdamT
 

Odp: Firefox bez myszy - strzałką w dół do wyników google?

Postautor: Mirek » 12 stycznia 2017, 15:58

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; rv:50.0) Gecko/20100101 Firefox/50.0

Ja tylko zauważyłem, że czasami przechodzenie strzałkami działa od razu, a czasami muszę najpierw przejść tabulatorem (i też różnie - bo czasem wystarczy jedno wciśnięcie TAB, a czasami potrzeba ich kilka). Wszystkie te zachowania udało mi się odtworzyć w ramach testów na jednej stronie z wynikami wyszukiwania tej samej frazy.
Mirek
Moderator
 
Posty: 2156
Z nami od: 09 sierpnia 2007, 20:37


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: