MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Problem z wysyłaniem wiadomości z tlenu

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Problem z wysyłaniem wiadomości z tlenu

Postautor: Hell Shell » 07 stycznia 2005, 16:43

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Mam problem. Po założeniu nowego konta w thunderbirdzie (tylko co jest dziwne nie pytał się mnie o hasło:/)nie mogę wysyłać wiadomości...Po kliknięciu na "wyślij" pojawia się błąd:
"Wysyłanie wiadmości nie powidlo się
wysyłanie wiadomości nie powiodło się, ponieważ połączenie z serwerem połączenie z serwerem poczty wychodzacej SMTP poczta.o2.pl było niemożliwe. serwer może byc niedostępny lub może odrzucać połączenia. Nalezy sprawdzić poprawność ustawień serwera pozcty wychodzącej w Konfiguracji kont Mozilli Thunderbird, a nastęonie spróbować ponownie lub skontaktować się z administratorem sieci."

Co na to poradzić?
Hell Shell
 
Posty: 1
Z nami od: 07 stycznia 2005, 16:30

Re: Problem z wysyłaniem wiadomości z tlenu

Postautor: piotrek84 » 07 stycznia 2005, 17:02

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041107 Firefox/1.0

http://pomoc.o2.pl/poczta/programy/mozilla.html
W konfiguracji SMTP ustaw "TSL, jeżeli dostępny" a jeżeli masz kilka kont to sprawdź czy dobrze przydzieliłeś SMTP do danego konta:
Właściwości konta -> Ustawienia serwera -> Zaawansowane -> SMTP
piotrek84
 
Posty: 1785
Z nami od: 11 września 2003, 18:48
Lokalizacja: ze świata marzeń

Postautor: Gość » 07 stycznia 2005, 20:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Dzięki, a teraz drugie pytanie: Da się ominać tą jakby nie patrzył głupią opcję domyślnego serwera SMTP? W końcu wiadmomo, że tlen raczej niezbyt chętnie obsłuży wp...:)
Gość
 

Postautor: Gość » 07 stycznia 2005, 20:18

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

mam ten sam problem, a kierowalem sie twoja solucja i nic . Dalej to samo. Ten program jest gorszy niz zjebany MS Outlook. K**wa zadne konto pocztowe mi nie cche dzialac!!

Zmoderowane, jeszcze jeden wylgaryzm a Twoj post zniknie.
Gość
 

Postautor: Gość » 07 stycznia 2005, 20:41

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98; .NET CLR 1.1.4322)

Gdzie jest ten TSL, jeżeli dostępny ???????????????
Gość
 

Postautor: E2rd » 10 stycznia 2005, 12:53

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7.2) Gecko/20040803

Anonymous pisze:Da się ominać tą jakby nie patrzył głupią opcję domyślnego serwera SMTP?

Jasne. http://mozillapl.org/pomoc/FAQ:_Thunderbird

Gość pisze:Gdzie jest ten TSL, jeżeli dostępny

http://mozillapl.org/pomoc/FAQ:_Thunderbird
Masz pytanie? Tu są odpowiedzi :)
E2rd
Moderator
 
Posty: 3937
Z nami od: 26 marca 2002, 23:16

Problem z pocztą

Postautor: AniaW » 21 stycznia 2005, 09:39

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041107 Firefox/1.0

Nie chcę zaśmiecać forum nowym tematem więc dodaje pytanie tu.
Mam problem z wysyłaniem poczty z podrzędnych kont tzn. posiadam domenę w home.pl w której posiadam 4 konta, jedno głowne, trzy podkonta. Z głownego wysyła bez problemu, natomiast z pozostałych nie chce. Gdy chce wysłać z subkonta wiadomośc pojawia się komunikat :
An error occurred while sending mail. The mail server responded: no auth during mail transaction... Brak autoryzacji SMTP użytkownika... Pleas verity that your mail address is correct in your Mail preferences and try again.
W ustawieniach wszytko jest ok, nazwa użytkownika, adres, no wszystko a nadal nie mogę wystłać wiadomości z pozostałych kont.
Będe wdzięczna z pomoc.
Pozdrawiam wszystkich.
AniaW
 


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: