MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

download manager w .xpi?

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

download manager w .xpi?

Postautor: Olhado/256 » 03 czerwca 2003, 10:12

Przeglądarka: -

Słyszałem, że temat był już poruszany na forum, ale przeszukiwanie nic nie dało, więc ośmielam się poruszyć raz jeszcze:

Po kolejnym etapie walk z GetRightem, który niby się z Mozillą integruje, ale nie w stopniu, który by mi odpowiadał, pomyślałem, że może trzeba zmienić download managera. I wtedy wpadłem na pomysł w moim mniemaniu doskonały - a może ktoś by napisał dodatek do Mozilli, rozszerzający funkcjonalność standardowego download managera? Chodzi mi o plik .xpi, który po instalacji dodawałby w Mozilli możliwość dzielenia ściąganych plików na segmenty, oraz szukania dla nich mirrorów. Tylko tych dwóch funkcji mi brakuje. Czy to jest bardzo trudne do zrobienia? Ja sam kompletnie się nie znam na programowaniu, ale może ktoś w wolnej chwili spróbowałby się tego podjąć? Skończyłyby się pytania na forum o integrację GetRighta, czy FlashGeta z Mozillą :wink:
Pamiętaj obywatelu: WTYCZKI TO NIE TO SAMO, CO ROZSZERZENIA!
WinXP SP2
Olhado/256
Moderator
 
Posty: 3878
Z nami od: 26 września 2002, 09:47
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Gandalf » 03 czerwca 2003, 14:11

Przeglądarka: -

Tak. Pomysl jest dobry, ale wymagaloby to niestety sporo pracy.
Mysle, ze istnieje juz taki bug na bugzilli, jesli nie mozna dodac.

Jest teraz niezly moment na to, Firebird zastepuje SeaMonkey, Thunderbird zastepuje Mail&News, Composer++ zastepuje Composera... i jest szansa na wymiane pozostalych dodatkow (ja proboje swych sil z Chatzilla, i teraz wzialem sie za View-Source)... Dowload Manager tez mozna by troche poprawic. Ale to wymaga naprawde sporo pracy...
Gandalf
 
Posty: 1802
Z nami od: 29 czerwca 2002, 04:37
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Olhado/256 » 04 czerwca 2003, 09:37

Przeglądarka: -

Dzięki za info. Próbowałem właśnie przeszukać Bugzillę, sprawa ciągnie się od jakichś 2 lat, bugów na ten temat jest kilkanaście/kilkadziesiąt, większość po kilkunastu komentarzach oznaczana jako duplikat innego buga... żeby to prześledzić potrzebowałbym kilku godzin, więc na razie daję sobie spokój. Nawet nie ustaliłem na co mam głosować :-?
Pamiętaj obywatelu: WTYCZKI TO NIE TO SAMO, CO ROZSZERZENIA!
WinXP SP2
Olhado/256
Moderator
 
Posty: 3878
Z nami od: 26 września 2002, 09:47
Lokalizacja: Wrocław



Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: