MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

MozillaPL.org:Jak pomagać

Jeżeli chcesz pomóc a nie wiesz za co się zabrać, możesz skorzystać z poniższej ściągawki, każda pomoc się przyda.

Promocja

Możesz pomóc w promowaniu Mozilli - jej produktów i serwisów (np. na stronach internetowych, choćby poprzez banery) lub produktów, serwisów z nią mniej formalnie związanych (np. społecznościowych)

Wsparcie

Możesz pomóc użytkownikom a tym samym poprawić wizerunek programów, poprzez:

Tworzenie dokumentacji

Możesz pomóc przy tworzeniu dokumentacji. Zasadniczo dokumentacja w języku polskim jest gromadzona w dwóch miejscach.

Wiki MozillaPL.org

Wiki MozillaPL.org staramy się gromadzić dokumentację której mogą potrzebować użytkownicy - pomagającą rozwiązywać problemy, rozumieć zasady działania programów, objaśniającą możliwości dostosowania programów do potrzeb użytkowników, itd.

MDC PL

Mozilla Developer Center (MDC) wspiera popularyzację i rozwój Firefoksa oraz sieci WWW, zbierając, tworząc i aktualizując dokumentację oraz dostarczając nowości na temat Firefoksa, Mozilli i technologii wykorzystywanych w Internecie.

Dokumentacja tam gromadzona jest adresowana głównie dla programistów i twórców stron internetowych; jest bardzo przystępna i może służyć zarówno doświadczonym programistom jak i osobom pragnącym nauczyć się tworzyć strony internetowe.

Inne

Jeśli masz jakieś lepsze pomysły, których brakuje Twoim zdaniem na tej stronie, podziel się nimi z nami na stronie dyskusji tego artykułu, lub jakkolwiek inaczej..

Tę stronę ostatnio zmodyfikowano o 13:36, 7 lis 2007.

Osobiste:

Akcje:

:

Pomagają nam:

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: