MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Brak monitu o haslo i "polaczenie odrzucone"

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Brak monitu o haslo i "polaczenie odrzucone"

Postautor: bizmut » 15 czerwca 2002, 22:19

Przeglądarka: -

no mozillcia jest xtra, ale kurier poczty nie moze sie polaczyc z serwerem bo wyskakuje blad "polaczenie odrzucone"
denerwuje mnie to ze nie pytal sie mnie o haslo.. a przeciez to konieczne
szukalem po wszystkich opcjach nawet kasowalem wszystkie passwordy i nic
mozille mam 1.0 PL
bizmut
 

Re: Brak monitu o haslo i "polaczenie odrzucone"

Postautor: pbartecki » 15 czerwca 2002, 22:26

Przeglądarka: -

Nie pyta, bo w ogóle połączenie jest odrzucane. Proszę sprawdzić czy w nazwie serwera nie ma błędu oraz czy nie trzeba np. połączyć się przez SSL.
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Re: Brak monitu o haslo i "polaczenie odrzucone"

Postautor: bizmut » 18 czerwca 2002, 21:48

Przeglądarka: -

SSL odpada, bo na wp i gazeta.pl laczylem sie bez tego, nazwa hosta jest ok, sprawdzalem na wp.pl i gazeta.pl. A nawet jesli chodzi o nazwe hosta to probowalem sie dostac do serwera w LANie (mamy DNS) przez nazwe i ip i ciagle to samo...
bizmut
 

Re: Brak monitu o haslo i "polaczenie odrzucone"

Postautor: E2rd » 18 czerwca 2002, 22:36

Przeglądarka: -

bizmut pisze:... probowalem sie dostac do serwera w LANie (mamy DNS) przez nazwe i ip i ciagle to samo...

A, przez LAN? Sprawdź u administratora, czy dał dostęp do poczty i niusów... Spróbuj w innym kliencie poczty, albo żywcem telnet <serwer niusów> 119 ...
E2rd
Moderator
 
Posty: 3937
Z nami od: 26 marca 2002, 23:16

Re: Brak monitu o haslo i "polaczenie odrzucone"

Postautor: bizmut » 20 czerwca 2002, 12:36

Przeglądarka: -

adminem jestem ja i nawet nie postawilem firewala jeszcze, a nie moze sie polaczyc... outlock daje rade tak samo jak Kmail a telnetem to ja co dzien sprawdzam stan serwera ;) a gazete i wp.pl sprawdzalem.... piescilem... nawet "brutal force" (czyli wlaczalem wszystkie opcje i wylaczalem - wSZYSTKIE KOMBINACJE). po prostu chyba nie pisane jest mi dostawac maile :)))
bizmut
 


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: