Interfejs MDI a "<title>"
Moderator: Pomocy?!
Posty: 2
• Strona 1 z 1
Interfejs MDI a "<title>"
Przeglądarka: -
Zauważyłem, że w 0.9.9 nieraz nie wyświetla tytułu na pasku od interfejsu MDI. Na pasku zadań Windows'a jest, na pasku okna również, a na MDI wyświetla "brak tytułu". Zdarza się to sporadycznie po odświeżeniu strony, albo po otworzeniu nowej...
Lisek : lisek@tweak.pl : www.tweak.pl
- Lisek
- Posty: 103
- Z nami od: 07 kwietnia 2002, 09:19
- Lokalizacja: Chełm
Re: Interfejs MDI a "<title>"
Przeglądarka: -
Lisek pisze:Zauważyłem, że w 0.9.9 nieraz nie wyświetla tytułu na pasku od interfejsu MDI. Na pasku zadań Windows'a jest, na pasku okna również, a na MDI wyświetla "brak tytułu". Zdarza się to sporadycznie po odświeżeniu strony, albo po otworzeniu nowej...
Z pewnością http://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=111118
Chociaż przyznam, że mi się to jeszcze nie zdarzyło... No chyba, że strona miała nazwę Untitled
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Posty: 2
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider]