Reget 3.0beta i Mozilla 1.0rc1 pl
Moderator: Pomocy?!
Posty: 4
• Strona 1 z 1
Reget 3.0beta i Mozilla 1.0rc1 pl
Przeglądarka: -
Jak to ozenic ? Ktos pisal ze sie da a mi cos nie idze
- lasic
Re: Reget 3.0beta i Mozilla 1.0rc1 pl
Przeglądarka: -
lasic pisze:Jak to ozenic ? Ktos pisal ze sie da a mi cos nie idze
ReGet automatycznie i bezproblemowo instaluje odpowiednią wtyczkę. Jakie masz problemy? Występują jakieś błędy podczas instalacji?
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
- lasic
Posty: 4
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]