MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Rozmiar tekstu

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Rozmiar tekstu

Postautor: Burcu » 09 maja 2002, 20:24

Przeglądarka: -

Witam,

Czy zna ktoś sposób i czy jest możliwe w ogóle, żeby domyślny rozmiar tekstu w przeglądarce był 120% zamiast 100% ?

Wiem, że można to ustawić ręcznie, ale chodzi mi o to czy da się zrobić tak, żeby było "na stałe" - bez przestawiania za każdym razem po uruchomieniu Mozillii... :roll:

Pozdrawiam
Burcu :o
Burcu
 

Re: Rozmiar tekstu

Postautor: GmbH » 09 maja 2002, 23:26

Przeglądarka: -

Burcu pisze:Czy zna ktoś sposób i czy jest możliwe w ogóle, żeby domyślny rozmiar tekstu w przeglądarce był 120% zamiast 100% ?

Wiem, że można to ustawić ręcznie, ale chodzi mi o to czy da się zrobić tak, żeby było "na stałe" - bez przestawiania za każdym razem po uruchomieniu Mozillii... :roll:

Edycja->Preferencje->Wygląd->Czcionki i wybrać minimalny rozmiar czcionki.
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: