Czy zna ktoś sposób i czy jest możliwe w ogóle, żeby domyślny rozmiar tekstu w przeglądarce był 120% zamiast 100% ?
Wiem, że można to ustawić ręcznie, ale chodzi mi o to czy da się zrobić tak, żeby było "na stałe" - bez przestawiania za każdym razem po uruchomieniu Mozillii...
Pozdrawiam
Burcu