MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

window list, itp.

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

window list, itp.

Postautor: aszeszo » 12 maja 2002, 02:30

Przeglądarka: -

Czesc!

W koncu postanowilem sie przesiasc z przegladarki Opera na Mozille, ktora coraz bardziej dorosleje. Mam w zwiazku z tym kilka pytan. Otoz w operze zwykle uzywalem trybu mdi, ktory zblizony jest do zakladek mozilli. Opere dalo sie tak ustawic, aby zapamietala liste otwartych okienek (zakladek) i po ponownym wlaczeniu otwieraly sie okna z poprzedniej sesji. Czy da sie uzyskac podobny efekt w mozilli?

endriu[/img]
aszeszo
 
Posty: 1
Z nami od: 12 maja 2002, 02:20

Re: window list, itp.

Postautor: pbartecki » 12 maja 2002, 02:42

Przeglądarka: -

O ile nic się nie zmieniło pozostaje tylko zapisanie bieżących zakładek w postaci grupy ("Zapisz jako grupę" przy aarchiwizowaniu zakładek), a następnie otwarcie grupy po ponownym włączeniu przeglądarki.
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: