Czesc!
W koncu postanowilem sie przesiasc z przegladarki Opera na Mozille, ktora coraz bardziej dorosleje. Mam w zwiazku z tym kilka pytan. Otoz w operze zwykle uzywalem trybu mdi, ktory zblizony jest do zakladek mozilli. Opere dalo sie tak ustawic, aby zapamietala liste otwartych okienek (zakladek) i po ponownym wlaczeniu otwieraly sie okna z poprzedniej sesji. Czy da sie uzyskac podobny efekt w mozilli?
endriu[/img]
window list, itp.
Moderator: Pomocy?!
Posty: 2
• Strona 1 z 1
Re: window list, itp.
Przeglądarka: -
O ile nic się nie zmieniło pozostaje tylko zapisanie bieżących zakładek w postaci grupy ("Zapisz jako grupę" przy aarchiwizowaniu zakładek), a następnie otwarcie grupy po ponownym włączeniu przeglądarki.
- pbartecki
- Posty: 705
- Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31
Posty: 2
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]