MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

wyświetlanie avi wbudowanego

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

wyświetlanie avi wbudowanego

Postautor: Roman Rogóż » 15 maja 2002, 22:41

Przeglądarka: -

Czy istnieje jakiś plugin do odtwarzania pliku avi bezpośrednio na stronie
(tak jak animowany gif)
W IE poniższy fragment kodu powoduje właśnie takie odtwarzanie


<SCRIPT LANGUAGE='JavaScript'>
<!--
if (navigator.appName == "Netscape") {
document.write( "<embed img src='00001-001.avi' autostart='true' WIDTH=512 HEIGHT=512 loop='true'>");
} else {
document.write( "<img dynsrc='00001-001.avi' loop='infinite'>");
}
// -->
</SCRIPT></td>


natomiast w przypadku Mozilli RC2 domaga się pluginu i wysyła mnie na stronę NS gdzie można sobie go kupić za parę $. :)

Może format avi nie jest jakimś specjalnie wyszukanym gatunkiem plików i da się do wyświetlić w Mozilli

To że mogę zapisać plik lokalnie to wiem ale nie o takie roazwiązanie mi chodzi.
Roman Rogóż
 

Re: wyświetlanie avi wbudowanego

Postautor: GmbH » 16 maja 2002, 11:25

Przeglądarka: -

Roman Rogóż pisze:Czy istnieje jakiś plugin do odtwarzania pliku avi bezpośrednio na stronie
(tak jak animowany gif)
W IE poniższy fragment kodu powoduje właśnie takie odtwarzanie


<SCRIPT LANGUAGE='JavaScript'>
<!--
if (navigator.appName == "Netscape") {
document.write( "<embed img src='00001-001.avi' autostart='true' WIDTH=512 HEIGHT=512 loop='true'>");
} else {
document.write( "<img dynsrc='00001-001.avi' loop='infinite'>");
}
// -->
</SCRIPT></td>


natomiast w przypadku Mozilli RC2 domaga się pluginu i wysyła mnie na stronę NS gdzie można sobie go kupić za parę $. :)

Może format avi nie jest jakimś specjalnie wyszukanym gatunkiem plików i da się do wyświetlić w Mozilli

To że mogę zapisać plik lokalnie to wiem ale nie o takie roazwiązanie mi chodzi.

Wtyczka Windows Media Player? Od wersji Mozilla 1.0RC2 i Media Player 7.1 Mozilla powinna sama sobie wyszukać odpowiednią wtyczkę, w Media Player 6 należy zainstalować wtyczkę dla Netscape.
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: