(tak jak animowany gif)
W IE poniższy fragment kodu powoduje właśnie takie odtwarzanie
<SCRIPT LANGUAGE='JavaScript'>
<!--
if (navigator.appName == "Netscape") {
document.write( "<embed img src='00001-001.avi' autostart='true' WIDTH=512 HEIGHT=512 loop='true'>");
} else {
document.write( "<img dynsrc='00001-001.avi' loop='infinite'>");
}
// -->
</SCRIPT></td>
natomiast w przypadku Mozilli RC2 domaga się pluginu i wysyła mnie na stronę NS gdzie można sobie go kupić za parę $.
Może format avi nie jest jakimś specjalnie wyszukanym gatunkiem plików i da się do wyświetlić w Mozilli
To że mogę zapisać plik lokalnie to wiem ale nie o takie roazwiązanie mi chodzi.