MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Kopiuj adres odnośnika.

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Kopiuj adres odnośnika.

Postautor: stoodi » 16 maja 2002, 19:43

Przeglądarka: -

Jak próbuję skopiować adres odnośnika z menu kontekstowego pod prawym przyciskiem, to kopiuje mi ale nie to co trzeba, kopiuje adres strony głównej, albo poprzednio wyświetlanej. O co chodzi ?

Slackware 8.0
fluxbox
MozillaPL 1.0RC2
stoodi
 

Postautor: adam1331 » 17 maja 2002, 15:30

Przeglądarka: -

Też zauważyłem ten błąd. Ktoś wie jak to naprawić?
adam1331
 

Postautor: pbartecki » 17 maja 2002, 23:11

Przeglądarka: -

Czy to jest zawsze powtarzalne ? Czy występuje zawsze na tych samych stronach ?
Ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją (Linux, Win)...
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Re: Kopiuj adres odnośnika.

Postautor: GmbH » 18 maja 2002, 22:40

Przeglądarka: -

stoodi pisze:Jak próbuję skopiować adres odnośnika z menu kontekstowego pod prawym przyciskiem, to kopiuje mi ale nie to co trzeba, kopiuje adres strony głównej, albo poprzednio wyświetlanej. O co chodzi ?

Nie wiem czy akurat to jest ten błąd, ale dzisiaj coś poprawili - http://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=143607
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Postautor: pbartecki » 21 maja 2002, 15:28

Przeglądarka: -

pbartecki pisze:Czy to jest zawsze powtarzalne ? Czy występuje zawsze na tych samych stronach ?
Ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją (Linux, Win)...


Ale właśnie zacząłem się spotykać,.. ;(
Pozostaje jeszcze http://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=98984
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: