Jak próbuję skopiować adres odnośnika z menu kontekstowego pod prawym przyciskiem, to kopiuje mi ale nie to co trzeba, kopiuje adres strony głównej, albo poprzednio wyświetlanej. O co chodzi ?
Slackware 8.0
fluxbox
MozillaPL 1.0RC2
Kopiuj adres odnośnika.
Moderator: Pomocy?!
Posty: 5
• Strona 1 z 1
Re: Kopiuj adres odnośnika.
Przeglądarka: -
stoodi pisze:Jak próbuję skopiować adres odnośnika z menu kontekstowego pod prawym przyciskiem, to kopiuje mi ale nie to co trzeba, kopiuje adres strony głównej, albo poprzednio wyświetlanej. O co chodzi ?
Nie wiem czy akurat to jest ten błąd, ale dzisiaj coś poprawili - http://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=143607
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Przeglądarka: -
pbartecki pisze:Czy to jest zawsze powtarzalne ? Czy występuje zawsze na tych samych stronach ?
Ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją (Linux, Win)...
Ale właśnie zacząłem się spotykać,.. ;(
Pozostaje jeszcze http://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=98984
- pbartecki
- Posty: 705
- Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31
Posty: 5
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]