MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

corelowy zalacznik

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

corelowy zalacznik

Postautor: Tedi » 18 maja 2002, 08:28

Przeglądarka: -

Mam problem z dolaczaniem pliku z rozszerzeniem .cdr do poczty.
Wszystko wyglada Ok . Mail sie wysyla, adresat odbiera poczte i nie moze otworzyc zalacznika. Inne formaty jak na razie otwieraja sie bez problemow. Sprawdzilem u siebie i przed wyslaniem plik otwiera sie dobrze a po wyslaniu gdy wejde do wyslanych wiadomosci i probuje otworzyc zalacznik Corel krzyczy ze blad przy odczycie pliku. Czy ktos moze mi pomoc bo blad ten sprawia ze Kurier Poczty staje sie dla mnie bezuzyteczny - bardzo duzo maili wysylam z zalacznikami .cdr
Dzieki za pomoc
Tedi
 

Re: corelowy zalacznik

Postautor: GmbH » 18 maja 2002, 22:14

Przeglądarka: -

Tedi pisze:Mam problem z dolaczaniem pliku z rozszerzeniem .cdr do poczty.
Wszystko wyglada Ok . Mail sie wysyla, adresat odbiera poczte i nie moze otworzyc zalacznika. Inne formaty jak na razie otwieraja sie bez problemow. Sprawdzilem u siebie i przed wyslaniem plik otwiera sie dobrze a po wyslaniu gdy wejde do wyslanych wiadomosci i probuje otworzyc zalacznik Corel krzyczy ze blad przy odczycie pliku.

Czy problem występuje z każdym plikiem *.cdr czy tylko ze specyficznymi?
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Re: corelowy zalacznik

Postautor: pbartecki » 18 maja 2002, 22:26

Przeglądarka: -

Czy możesz przesłać mi jakiś plik *.cdr -- sprawdzę to u siebie.
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Postautor: Tedi » 20 maja 2002, 07:09

Przeglądarka: -

Problem wystepuje jak na razie z kazdym plikiem cdr .
Podaj swojego maila zebym mogl wyslac cdr-a
Moj adres to tedi70@o2.pl
Czy moze przeslac do Mozilla-Forum@GmbH.rubikon.pl ?
Tedi
 
Posty: 2
Z nami od: 20 maja 2002, 07:01

Postautor: capek » 20 maja 2002, 15:01

Przeglądarka: -

Sprawdziłem dla własnych potrzeb. Plik z Corela 9 wysłałem z jednego konta a odebrałem na drugim. Zadnych kłopotów RC2 Win95 osr2
Grzesiek
capek
 

Re: corelowy zalacznik

Postautor: pbartecki » 20 maja 2002, 16:45

Przeglądarka: -

pbartecki pisze:Czy możesz przesłać mi jakiś plik *.cdr -- sprawdzę to u siebie.


Sprawdziłem i po przesłaniu pliku lub otworzeniu listu z folderu Wysłane wiadomości mogę zapisać plik bez problemów. (nie mam Corela, wiec nie wiem czy sie otwiera, ale powinien).
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Re: corelowy zalacznik

Postautor: pbartecki » 20 maja 2002, 18:00

Przeglądarka: -

Chyba jednak może być coś nie w porządku,.. Mozilla prawdopodobnie źle zakodowała plik.
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Postautor: Tedi » 21 maja 2002, 07:14

Przeglądarka: -

No i dalej nie chce sie otworzyc.
Dla zainteresowanych umiescilem pliki na e-dysku ( www.edysk.pl )
login: tedi70
hasło: tadeusz
plik proba.cdr - przed wyslaniem
plik proba1.cdr - po wyslaniu
A swoja droga nie noglem sie zalogowac na edysku z uzyciem Mozilli :cry: musialem uzyc IE.
Tedi
 
Posty: 2
Z nami od: 20 maja 2002, 07:01


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: