Mam problem z dolaczaniem pliku z rozszerzeniem .cdr do poczty.
Wszystko wyglada Ok . Mail sie wysyla, adresat odbiera poczte i nie moze otworzyc zalacznika. Inne formaty jak na razie otwieraja sie bez problemow. Sprawdzilem u siebie i przed wyslaniem plik otwiera sie dobrze a po wyslaniu gdy wejde do wyslanych wiadomosci i probuje otworzyc zalacznik Corel krzyczy ze blad przy odczycie pliku. Czy ktos moze mi pomoc bo blad ten sprawia ze Kurier Poczty staje sie dla mnie bezuzyteczny - bardzo duzo maili wysylam z zalacznikami .cdr
Dzieki za pomoc
corelowy zalacznik
Moderator: Pomocy?!
Posty: 8
• Strona 1 z 1
Re: corelowy zalacznik
Przeglądarka: -
Tedi pisze:Mam problem z dolaczaniem pliku z rozszerzeniem .cdr do poczty.
Wszystko wyglada Ok . Mail sie wysyla, adresat odbiera poczte i nie moze otworzyc zalacznika. Inne formaty jak na razie otwieraja sie bez problemow. Sprawdzilem u siebie i przed wyslaniem plik otwiera sie dobrze a po wyslaniu gdy wejde do wyslanych wiadomosci i probuje otworzyc zalacznik Corel krzyczy ze blad przy odczycie pliku.
Czy problem występuje z każdym plikiem *.cdr czy tylko ze specyficznymi?
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Re: corelowy zalacznik
Przeglądarka: -
Czy możesz przesłać mi jakiś plik *.cdr -- sprawdzę to u siebie.
- pbartecki
- Posty: 705
- Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31
Przeglądarka: -
Problem wystepuje jak na razie z kazdym plikiem cdr .
Podaj swojego maila zebym mogl wyslac cdr-a
Moj adres to tedi70@o2.pl
Czy moze przeslac do Mozilla-Forum@GmbH.rubikon.pl ?
Podaj swojego maila zebym mogl wyslac cdr-a
Moj adres to tedi70@o2.pl
Czy moze przeslac do Mozilla-Forum@GmbH.rubikon.pl ?
- Tedi
- Posty: 2
- Z nami od: 20 maja 2002, 07:01
Re: corelowy zalacznik
Przeglądarka: -
pbartecki pisze:Czy możesz przesłać mi jakiś plik *.cdr -- sprawdzę to u siebie.
Sprawdziłem i po przesłaniu pliku lub otworzeniu listu z folderu Wysłane wiadomości mogę zapisać plik bez problemów. (nie mam Corela, wiec nie wiem czy sie otwiera, ale powinien).
- pbartecki
- Posty: 705
- Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31
Re: corelowy zalacznik
Przeglądarka: -
Chyba jednak może być coś nie w porządku,.. Mozilla prawdopodobnie źle zakodowała plik.
- pbartecki
- Posty: 705
- Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31
Przeglądarka: -
No i dalej nie chce sie otworzyc.
Dla zainteresowanych umiescilem pliki na e-dysku ( www.edysk.pl )
login: tedi70
hasło: tadeusz
plik proba.cdr - przed wyslaniem
plik proba1.cdr - po wyslaniu
A swoja droga nie noglem sie zalogowac na edysku z uzyciem Mozilli
musialem uzyc IE.
Dla zainteresowanych umiescilem pliki na e-dysku ( www.edysk.pl )
login: tedi70
hasło: tadeusz
plik proba.cdr - przed wyslaniem
plik proba1.cdr - po wyslaniu
A swoja droga nie noglem sie zalogowac na edysku z uzyciem Mozilli
- Tedi
- Posty: 2
- Z nami od: 20 maja 2002, 07:01
Posty: 8
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]