MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

problemu z flash player plugin

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

problemu z flash player plugin

Postautor: hUBI » 20 maja 2002, 13:12

Przeglądarka: -

Zaraz po instalacji mozilli wszystko bylo ok, jednak po kilku dniach uzywania zaczela sie wieszac. Nie moglem otworzyc zadnej strony, usunolem wiec mozille i zainstalwoalem ponownie, nic to nie pomoglo :(. Sprubowalem usunac libflashplayer.so i to pomoglo... mozilla sie nie wiesza, jednak nie moge ogladac zadnych stron zawierajacych flash`a. Sciagnolem plug in ze strony macromedia, "podstawilem" do mozilli i niestety to samo. Przy uruchamianiu dochodzi do "przesylanie danych z ...." i sie wiesza caly program. Najdziwniejsze jest ze pare dni chodzila dobrze :(, moze ktos wie dlaczego tak sie dzieje ?
hUBI
 
Posty: 8
Z nami od: 17 maja 2002, 14:35

Postautor: hUBI » 20 maja 2002, 13:26

Przeglądarka: -

Wyczyscilem cache, usunolem nawet caly katalog ~/.mozilla, uruchamiam mozille i to samo :( .
hUBI
 
Posty: 8
Z nami od: 17 maja 2002, 14:35

Postautor: pbartecki » 20 maja 2002, 17:05

Przeglądarka: -

Jakieś czary (tm)... ;)

Spróbuj sprawdzić inną przeglądarkę (Konquerora, czy coś) albo z tego samego połączenia pod Windowsem. Jeżeli działa prawdopodobnie jest coś źle z instalacją Mozilli (spróbuj zupełnie inny katalog, innego użytkownika itp.)
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Postautor: hUBI » 20 maja 2002, 22:00

Przeglądarka: -

WIec tak.... zainstalowalem mozille 1.0 (RC2) do tego samego katalogu (/usr/local/mozilla) i nadal ten sam blad :(. Pomogla dopiero instalacja w innym katalogu (/usr/local/mozillaPL), teraz wszytsko dizala jak powinno (zobaczymy jak dlugo :lol: ).
hUBI
 
Posty: 8
Z nami od: 17 maja 2002, 14:35

Postautor: pbartecki » 21 maja 2002, 00:27

Przeglądarka: -

Do końca świata ;)

Pewnie coś nie do końca usunęło się za poprzednim razem.. ;)
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Postautor: hUBI » 21 maja 2002, 09:19

Przeglądarka: -

Niestety koniec swiata nastapil dzisiaj :( , w sumie jeden dzien chodzila mozilla dobrze...
Poddaje sie juz, musze poszuklac innej przegladarki. Zrobilem screenshot zawieszonej mozilli: www.hubi.oj.pl/mozilla.png pozdrawiam
hUBI
 
Posty: 8
Z nami od: 17 maja 2002, 14:35

Postautor: Glaza » 21 maja 2002, 13:16

Przeglądarka: -

U mnie jest tak: pod KDE wiesza się na stronach z flash'em a pod gnome chodzi OK.
Pod gnomem korzysta z innych bibliotek gtk (tych z gnoma).
A że uzywam KDE więc też nie mam plugina do flasha :cry:
Glaza
 

Postautor: hUBI » 21 maja 2002, 16:31

Przeglądarka: -

Dziwi mnie ze jak troche "pomieszam", usune zainstaluje gdzie indziej, usune plug in znowu go wkopiuje to czasami "zalapie" i dziala kilka godzin... Nie wiem od czego to zalezy :(, raz chodzi raz nie.
hUBI
 
Posty: 8
Z nami od: 17 maja 2002, 14:35

Postautor: Adam Zientek » 24 maja 2002, 15:56

Przeglądarka: -

Nie wiem jak u was ale u mnie zauważyłem coś takiego:
Mozilla prawie zawsze wieszała mi się na stronach z flashem, więc postanowiłem trochę zgłębić temat. Odpaliłem mozille w pod xtermem i okazało się, że próba otwarcia strony z flashem powoduje wyświlenie błędu Cannot open /dev/dsp i zwis. Okazało się, że "zawieszona" mozilla wraca do życia po wyłączeniu xmmsa :) Nie wiem jak jest w rc-3, ale póki co zrezygnowałem z słuchania muzyki podczas przeglądania stron i wszystko jest ok.

Pozdrawiam
Adam Zientek
------------------------
Linux Web http://linuxweb.linuxindex.pl/
Adam Zientek
 

Postautor: hUBI » 24 maja 2002, 22:16

Przeglądarka: -

Rzeczywiscie przy wylaczonym XMMS chodzi bez zarzutu, a gdy jest wlaczony to kilka minut i zwisa :-? . Panowie programisci, trzeba sie chyba wziasc za tego "buga".
hUBI
 
Posty: 8
Z nami od: 17 maja 2002, 14:35

Postautor: Gość » 24 maja 2002, 22:36

Przeglądarka: -

Proszę zapoznać się z dyskusją związaną z tym błędem: http://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=58339 Flash w MozilliPL RC3

Czy w systemie zainstalowana jest jedna z wymienionych kart dźwiękowych ?

(De)Aktualizacja wtyczki Flasha do wersji 4.0 r12 pomogła w niektórych przypadkach.
Gość
 


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: