Wszystkie strony z przekierowaniem prv u mnie wyświetlają się jako ramka do połowy strony (a druga jest pusta). W kodzie stron nie widać nic złego. A wygląda to tak:
<frameset framespacing=0 border=0 frameborder=0 rows="100%,*" noresize>
<frame name="nazwa" noresize src="http://www.adres.com/">
</frameset>
Więc o co chodzi?
strony z przekierowaniem prv
Moderator: Pomocy?!
Posty: 2
• Strona 1 z 1
strony z przekierowaniem prv
Przeglądarka: -
- Domel
- Posty: 2252
- Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
- Lokalizacja: Białystok
Re: strony z przekierowaniem prv
Przeglądarka: -
Domel pisze:Wszystkie strony z przekierowaniem prv u mnie wyświetlają się jako ramka do połowy strony (a druga jest pusta). W kodzie stron nie widać nic złego. A wygląda to tak:
<frameset framespacing=0 border=0 frameborder=0 rows="100%,*" noresize>
<frame name="nazwa" noresize src="http://www.adres.com/">
</frameset>
Więc o co chodzi?
Zgaduję: "100%,*"... Powinno być "100%" albo "*"...
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Posty: 2
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]