MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Propozycja zmian na forum

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Propozycja zmian na forum

Postautor: GabrielBaines » 22 maja 2002, 21:12

Przeglądarka: -

Ruch na forach Mozilla jest co raz większy i sądzę, że warto by go trochę uporządkować. W związku z tym mam propozycje do administratorów, aby podzielić fora, np. w następujący sposób:

- MozillaPL - zagadnienia dotyczące stricte polskiej wersji, a więc kwestie tłumaczeń, różnic w działaniu wersji polskiej i angielskiej etc.

- Navigator - wszelkie zagadnienia związane z przeglądarką (obsługiwane standardy, błędy etc) niekoniecznie w wersji PL

- Kurier Poczty - zagadnienia dotyczące kuriera (temat bardzo popularny)

- Mozilla dla Linuxa - kwestie dotyczące typowo Linuxa

- Mozilla dla Windows - oczywiste

- Wiadomości i ewangelizacja - to miejsce dla osób zainteresowanych propagowaniem Mozilli

Oczywiście w/w to tylko propozycje pod dyskusję forumowiczów i ocenę administratorów.

==
Gabriel
GabrielBaines
Moderator
 
Posty: 450
Z nami od: 05 marca 2002, 21:42

Re: Propozycja zmian na forum

Postautor: GmbH » 22 maja 2002, 21:54

Przeglądarka: -

GabrielBaines pisze:Ruch na forach Mozilla jest co raz większy i sądzę, że warto by go trochę uporządkować. W związku z tym mam propozycje do administratorów, aby podzielić fora, np. w następujący sposób:

- MozillaPL - zagadnienia dotyczące stricte polskiej wersji, a więc kwestie tłumaczeń, różnic w działaniu wersji polskiej i angielskiej etc.

- Navigator - wszelkie zagadnienia związane z przeglądarką (obsługiwane standardy, błędy etc) niekoniecznie w wersji PL

- Kurier Poczty - zagadnienia dotyczące kuriera (temat bardzo popularny)

- Mozilla dla Linuxa - kwestie dotyczące typowo Linuxa

- Mozilla dla Windows - oczywiste

- Wiadomości i ewangelizacja - to miejsce dla osób zainteresowanych propagowaniem Mozilli

Oczywiście w/w to tylko propozycje pod dyskusję forumowiczów i ocenę administratorów.

Świetny pomysł, zaraz zobaczę co się da zrobić ;)
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Re: Propozycja zmian na forum

Postautor: Domel » 23 maja 2002, 17:37

Przeglądarka: -

GmbH pisze:Świetny pomysł, zaraz zobaczę co się da zrobić ;)

To może jeszcze przydało by się jeszcze:
- Kompozytor stron - Zagadnienia związane z Kompozytorem stron
- Książka adresowa - Zagadnienia związane z Książką adresową
- ChatZilla - Zagadnienia związane z ChatZillą
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok

Re: Propozycja zmian na forum

Postautor: GmbH » 27 maja 2002, 22:36

Przeglądarka: -

Domel pisze:
GmbH pisze:Świetny pomysł, zaraz zobaczę co się da zrobić ;)

To może jeszcze przydało by się jeszcze:
- Kompozytor stron - Zagadnienia związane z Kompozytorem stron
- Książka adresowa - Zagadnienia związane z Książką adresową
- ChatZilla - Zagadnienia związane z ChatZillą

Kompozytor stron - już jest...
Książka adresowa - podpada pod Kuriera Poczty
ChatZilla - hmmm jeszcze nie wiem

Dzięki za sugestie :)
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Re: Propozycja zmian na forum

Postautor: pbartecki » 28 maja 2002, 01:51

Przeglądarka: -

Uffff,..

Nie szalejmy z tymi forum.. ;) bo tylko sie zwieksza ilosc klikania.. ;)

pliiiz ;))

mysle ze na razie wystarczy...
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: