Ruch na forach Mozilla jest co raz większy i sądzę, że warto by go trochę uporządkować. W związku z tym mam propozycje do administratorów, aby podzielić fora, np. w następujący sposób:
- MozillaPL - zagadnienia dotyczące stricte polskiej wersji, a więc kwestie tłumaczeń, różnic w działaniu wersji polskiej i angielskiej etc.
- Navigator - wszelkie zagadnienia związane z przeglądarką (obsługiwane standardy, błędy etc) niekoniecznie w wersji PL
- Kurier Poczty - zagadnienia dotyczące kuriera (temat bardzo popularny)
- Mozilla dla Linuxa - kwestie dotyczące typowo Linuxa
- Mozilla dla Windows - oczywiste
- Wiadomości i ewangelizacja - to miejsce dla osób zainteresowanych propagowaniem Mozilli
Oczywiście w/w to tylko propozycje pod dyskusję forumowiczów i ocenę administratorów.
==
Gabriel
Propozycja zmian na forum
Moderator: Pomocy?!
Posty: 5
• Strona 1 z 1
Propozycja zmian na forum
Przeglądarka: -
- GabrielBaines
- Moderator
- Posty: 450
- Z nami od: 05 marca 2002, 21:42
Re: Propozycja zmian na forum
Przeglądarka: -
GabrielBaines pisze:Ruch na forach Mozilla jest co raz większy i sądzę, że warto by go trochę uporządkować. W związku z tym mam propozycje do administratorów, aby podzielić fora, np. w następujący sposób:
- MozillaPL - zagadnienia dotyczące stricte polskiej wersji, a więc kwestie tłumaczeń, różnic w działaniu wersji polskiej i angielskiej etc.
- Navigator - wszelkie zagadnienia związane z przeglądarką (obsługiwane standardy, błędy etc) niekoniecznie w wersji PL
- Kurier Poczty - zagadnienia dotyczące kuriera (temat bardzo popularny)
- Mozilla dla Linuxa - kwestie dotyczące typowo Linuxa
- Mozilla dla Windows - oczywiste
- Wiadomości i ewangelizacja - to miejsce dla osób zainteresowanych propagowaniem Mozilli
Oczywiście w/w to tylko propozycje pod dyskusję forumowiczów i ocenę administratorów.
Świetny pomysł, zaraz zobaczę co się da zrobić
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Re: Propozycja zmian na forum
Przeglądarka: -
GmbH pisze:Świetny pomysł, zaraz zobaczę co się da zrobić
To może jeszcze przydało by się jeszcze:
- Kompozytor stron - Zagadnienia związane z Kompozytorem stron
- Książka adresowa - Zagadnienia związane z Książką adresową
- ChatZilla - Zagadnienia związane z ChatZillą
- Domel
- Posty: 2252
- Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
- Lokalizacja: Białystok
Re: Propozycja zmian na forum
Przeglądarka: -
Domel pisze:GmbH pisze:Świetny pomysł, zaraz zobaczę co się da zrobić
To może jeszcze przydało by się jeszcze:
- Kompozytor stron - Zagadnienia związane z Kompozytorem stron
- Książka adresowa - Zagadnienia związane z Książką adresową
- ChatZilla - Zagadnienia związane z ChatZillą
Kompozytor stron - już jest...
Książka adresowa - podpada pod Kuriera Poczty
ChatZilla - hmmm jeszcze nie wiem
Dzięki za sugestie
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Re: Propozycja zmian na forum
Przeglądarka: -
Uffff,..
Nie szalejmy z tymi forum..
bo tylko sie zwieksza ilosc klikania..
pliiiz
)
mysle ze na razie wystarczy...
Nie szalejmy z tymi forum..
pliiiz
mysle ze na razie wystarczy...
- pbartecki
- Posty: 705
- Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31
Posty: 5
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]