Czy istnieje możliwość dodania wtyczek obsługujących: mp3, midi?
Albo w jaki sposób można obsłużyć te formaty plików z pod przeglądarki?
Mozilla 0.9.8 i pluginy pod Linux-em?
Moderator: Pomocy?!
Posty: 6
• Strona 1 z 1
Mozilla 0.9.8 i pluginy pod Linux-em?
Przeglądarka: -
Ha,.. !
Jednak jest całkiem dobrze. Proszę zobaczyć projekt, pod nazwą "Plugger" prowadzony przez Fredrika Hübinette. Przygotowany przez niego "wtycznik" umożliwia odtworzenie, uruchomienie lub wyświetlenie prawie dowolnego typu plików, min.: Quicktime, MPEG, MP2, AVI, SGI-movie, Tiff, DL, IFF-anim, MIDI, Soundtracker, AU, WAV itp. Oczywiście wymagana jest instalacja odpowiednich programów. Wtyczka Wtycznik działa pod kontrolą systemów uniksowych i współpracuje z Netscapem, Operą i, sam testowałem naszą Mozillą!
Bliższe informacje oraz sam Wtycznik na stronie domowej projektu:
http://fredrik.hubbe.net/plugger.html.
Serdecznie pozdrawiam
piotr
Jednak jest całkiem dobrze. Proszę zobaczyć projekt, pod nazwą "Plugger" prowadzony przez Fredrika Hübinette. Przygotowany przez niego "wtycznik" umożliwia odtworzenie, uruchomienie lub wyświetlenie prawie dowolnego typu plików, min.: Quicktime, MPEG, MP2, AVI, SGI-movie, Tiff, DL, IFF-anim, MIDI, Soundtracker, AU, WAV itp. Oczywiście wymagana jest instalacja odpowiednich programów. Wtyczka Wtycznik działa pod kontrolą systemów uniksowych i współpracuje z Netscapem, Operą i, sam testowałem naszą Mozillą!
Bliższe informacje oraz sam Wtycznik na stronie domowej projektu:
http://fredrik.hubbe.net/plugger.html.
Serdecznie pozdrawiam
piotr
- pbartecki
- Posty: 705
- Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31
Re: Mozilla 0.9.8 i pluginy pod Linux-em?
Przeglądarka: -
Anonymous pisze:Czy istnieje możliwość dodania wtyczek obsługujących: mp3, midi?
Albo w jaki sposób można obsłużyć te formaty plików z pod przeglądarki?
O ile dobrze pamiętam to wtyczka QuickTime ma możliwość odtwarzania plików mp3 oraz midi.
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Re: Mozilla 0.9.8 i pluginy pod Linux-em?
Przeglądarka: -
GmbH pisze:Anonymous pisze:Czy istnieje możliwość dodania wtyczek obsługujących: mp3, midi?
Albo w jaki sposób można obsłużyć te formaty plików z pod przeglądarki?
O ile dobrze pamiętam to wtyczka QuickTime ma możliwość odtwarzania plików mp3 oraz midi.
No... ale pokaż mi QT pod Linuxa,
(jak jest w temacie)
- LarryN
- Posty: 273
- Z nami od: 07 lutego 2002, 17:13
Re: Mozilla 0.9.8 i pluginy pod Linux-em?
Przeglądarka: -
QuickTime pod Linuxa?
Proszę bardzo: QuickTime for Linux lub OpenQuickTime
Alternatywnie (aczkolwiek nie jest to już darmowe rozwiązanie) możesz używać Windowsowego QuickTime playera (produkcji Apple) pod Linuxem poprzez Wine, dzięki CrossOver plugin: http://www.codeweavers.com/
==
Gabriel
Proszę bardzo: QuickTime for Linux lub OpenQuickTime
Alternatywnie (aczkolwiek nie jest to już darmowe rozwiązanie) możesz używać Windowsowego QuickTime playera (produkcji Apple) pod Linuxem poprzez Wine, dzięki CrossOver plugin: http://www.codeweavers.com/
==
Gabriel
- GabrielBaines
- Moderator
- Posty: 450
- Z nami od: 05 marca 2002, 21:42
Re: Mozilla 0.9.8 i pluginy pod Linux-em?
Przeglądarka: -
Ściągnij z www.suse.com
LarryN pisze:GmbH pisze:Anonymous pisze:Czy istnieje możliwość dodania wtyczek obsługujących: mp3, midi?
Albo w jaki sposób można obsłużyć te formaty plików z pod przeglądarki?
O ile dobrze pamiętam to wtyczka QuickTime ma możliwość odtwarzania plików mp3 oraz midi.
No... ale pokaż mi QT pod Linuxa,
(jak jest w temacie)
- wafel
- Posty: 15
- Z nami od: 24 lutego 2002, 12:55
- Lokalizacja: Warszawa
Posty: 6
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Bing [Bot], Google [Bot]