MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

WAZNE - polskie znaki w SLACKWARE (albo ich brak ;(

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

WAZNE - polskie znaki w SLACKWARE (albo ich brak ;(

Postautor: platypoos » 25 maja 2002, 21:04

Przeglądarka: -

system: Slackware 8
window manager: amiwm (testowane z takim samym skutkiem na Fvwm95 i Gnome)

problem:
Mozilla ver1.0 RC3 wyswietla poprawnie polskie znaki zarowno w interfejsie programu jak i na stronie. Nie mozna pisac polskimi znakami ani w formularzach na stronie ani podczas pisania e-maili. W innym programach jak np. gedit wszystko dziala poprawnie.

BARDZO PROSZE O POMOC
platypoos
 

Postautor: Gość » 25 maja 2002, 21:12

Przeglądarka: -

Polecam watek "Linux, RC2 i zwariowane pliterki w formularzach". Wlasnie o tym dyskutujemy :-) Widac nie jestem odosobniony w problemie.
Gość
 

szkoda

Postautor: platypoos » 25 maja 2002, 21:16

Przeglądarka: -

szkoda tylko ze nikt jush nie kontynuuje tego watku... :(
platypoos
 

Re: szkoda

Postautor: pbartecki » 25 maja 2002, 22:49

Przeglądarka: -

Kontynuujemy,.. tylko nie mamy tego jak sprawdzić,.. (ani też pomóc)
Czy ktoś ma Slackware z działającymi polskimi literkami ??
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Re: szkoda

Postautor: Maciej Bliziński » 26 maja 2002, 09:10

Przeglądarka: -

pbartecki pisze:Kontynuujemy,.. tylko nie mamy tego jak sprawdzić,.. (ani też pomóc)
Czy ktoś ma Slackware z działającymi polskimi literkami ??


W tej chwili używam Mozilla 1.0rc2 na Slackware 8.0 i nie miałem pół problemu z polskimi literkami. Właśnie zaciągam rc3 -- zobaczymy.

Co do WM, to zazwyczaj pracuję pod KDE3.0, ale czasami też pod Blackboxem i nie ma tu żadnej różnicy. Pliterki są i merdają ogonkami.
Maciej Bliziński
 

Re: szkoda

Postautor: Azzie » 26 maja 2002, 13:52

Przeglądarka: -

W tej chwili używam Mozilla 1.0rc2 na Slackware 8.0 i nie miałem pół problemu z polskimi literkami. Właśnie zaciągam rc3 -- zobaczymy.


Czy to znaczy ze w formularzach (bo same pliterki to i ja mam, mam tylko problem z formularzami) tak samo enkoduje Ci polskie literki kiedy je wpisujesz recznie jak i wtedy gdy je wklejasz?
Azzie
 

Postautor: MS » 26 maja 2002, 16:12

Przeglądarka: -

Z takim samym problem, z wprowadzaniem polskich znaków, spotkałem siętylko na czacie www.internauci.pl...
PS. w przeglądarce OPERA 6.02 jest tak samo tylko IE wyświelta poprawnie...
MS
 

Re: szkoda

Postautor: GmbH » 26 maja 2002, 17:56

Przeglądarka: -

Azzie pisze:Czy to znaczy ze w formularzach (bo same pliterki to i ja mam, mam tylko problem z formularzami) tak samo enkoduje Ci polskie literki kiedy je wpisujesz recznie jak i wtedy gdy je wklejasz?

http://www.mozillapl.org/forum/viewtopic.php?t=193#885
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: