system: Slackware 8
window manager: amiwm (testowane z takim samym skutkiem na Fvwm95 i Gnome)
problem:
Mozilla ver1.0 RC3 wyswietla poprawnie polskie znaki zarowno w interfejsie programu jak i na stronie. Nie mozna pisac polskimi znakami ani w formularzach na stronie ani podczas pisania e-maili. W innym programach jak np. gedit wszystko dziala poprawnie.
BARDZO PROSZE O POMOC
WAZNE - polskie znaki w SLACKWARE (albo ich brak ;(
Moderator: Pomocy?!
Posty: 8
• Strona 1 z 1
Re: szkoda
Przeglądarka: -
Kontynuujemy,.. tylko nie mamy tego jak sprawdzić,.. (ani też pomóc)
Czy ktoś ma Slackware z działającymi polskimi literkami ??
Czy ktoś ma Slackware z działającymi polskimi literkami ??
- pbartecki
- Posty: 705
- Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31
Re: szkoda
Przeglądarka: -
pbartecki pisze:Kontynuujemy,.. tylko nie mamy tego jak sprawdzić,.. (ani też pomóc)
Czy ktoś ma Slackware z działającymi polskimi literkami ??
W tej chwili używam Mozilla 1.0rc2 na Slackware 8.0 i nie miałem pół problemu z polskimi literkami. Właśnie zaciągam rc3 -- zobaczymy.
Co do WM, to zazwyczaj pracuję pod KDE3.0, ale czasami też pod Blackboxem i nie ma tu żadnej różnicy. Pliterki są i merdają ogonkami.
- Maciej Bliziński
Re: szkoda
Przeglądarka: -
W tej chwili używam Mozilla 1.0rc2 na Slackware 8.0 i nie miałem pół problemu z polskimi literkami. Właśnie zaciągam rc3 -- zobaczymy.
Czy to znaczy ze w formularzach (bo same pliterki to i ja mam, mam tylko problem z formularzami) tak samo enkoduje Ci polskie literki kiedy je wpisujesz recznie jak i wtedy gdy je wklejasz?
- Azzie
Przeglądarka: -
Z takim samym problem, z wprowadzaniem polskich znaków, spotkałem siętylko na czacie www.internauci.pl...
PS. w przeglądarce OPERA 6.02 jest tak samo tylko IE wyświelta poprawnie...
PS. w przeglądarce OPERA 6.02 jest tak samo tylko IE wyświelta poprawnie...
- MS
Re: szkoda
Przeglądarka: -
Azzie pisze:Czy to znaczy ze w formularzach (bo same pliterki to i ja mam, mam tylko problem z formularzami) tak samo enkoduje Ci polskie literki kiedy je wpisujesz recznie jak i wtedy gdy je wklejasz?
http://www.mozillapl.org/forum/viewtopic.php?t=193#885
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Posty: 8
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]