MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Czy zmiana schematu wplywa na stabilnosc Mozilli?

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Czy zmiana schematu wplywa na stabilnosc Mozilli?

Postautor: luki » 01 czerwca 2002, 21:54

Przeglądarka: -

Zastanawiam sie czy warto sciagac jakies schematy do Mozilli czy tez dac sobie z tym spokoj?
Pewnie "rasowi" uzytkownicy powiedza, ze schematy to bajer :)
W takim razie moze schemat klasyczny jest najkorzystniejszy?
Bede wdzieczny za podpowiedz...
luki
 

Re: Czy zmiana schematu wplywa na stabilnosc Mozilli?

Postautor: pbartecki » 01 czerwca 2002, 22:03

Przeglądarka: -

Ja tam uwielbiam schematy.. (to chyba potrzebuje podrasowania ;) - proponuje zajrzeć na http://themes.mozdev.org/
Schematy są bezpieczne o ile używa się zaktualizowanego schematu - tzn. z Mozillą 1.0 RC3 należy używać schematów tylko dla tej wersji.
Bardziej odważni mogą próbować inne ;)

PS. mozdev.org ma od jakiegoś czasu kłopoty z łączem.
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Postautor: Gość » 01 czerwca 2002, 22:13

Przeglądarka: -

Ja wlasnie zassalem sobie temat 'sky pilot"... Jestem pod wrazeniem :P
Ciekawe jaki temat jest najpopularniejszy? :wink:
Gość
 

Postautor: GabrielBaines » 01 czerwca 2002, 23:00

Przeglądarka: -

Anonymous pisze:Ciekawe jaki temat jest najpopularniejszy? :wink:


Ja używam Orbit.

==
Gabriel
GabrielBaines
Moderator
 
Posty: 450
Z nami od: 05 marca 2002, 21:42


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: