MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Import/Export poczty

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Import/Export poczty

Postautor: Roman Rogóż » 15 marca 2002, 13:28

Przeglądarka: -

Witam wszystkich zebranych.
Czy istnieje w miarę bezbolesna metoda na przeniesienie poczty subskrybowanych grup dyskusyjnych z Mozilli do Mozilli ?
Zmieniłem właśnie komputer i zastanawiamsię jak to zrobić.
Przedtem gdy kożystałem z Netscape'a dało się to zrobić z pomocą outlooka.
A jak na razie Mozilla nie posiada możliwości Exportu (lub importu z siebie samej ale na innym koputerze.
Bardzo ucieszyła mnie wieść o nowej wersji 0.9.9 (nawiasem mówiąc na pierwszym panelu instalatora pojawia się numer 0.9.8 PL, ale nic to )

Roman Rogóż
Roman Rogóż

Postautor: Gość » 15 marca 2002, 13:30

Sorki dodaję jeszcze swój adres:
r.rogoz@szpitaljp2.krakow.pl
Gość

Re: Import/Export poczty

Postautor: pbartecki » 15 marca 2002, 22:04

Anonymous pisze:Witam wszystkich zebranych.
Czy istnieje w miarę bezbolesna metoda na przeniesienie poczty subskrybowanych grup dyskusyjnych z Mozilli do Mozilli ?
Zmieniłem właśnie komputer i zastanawiamsię jak to zrobić.

Jeśli chodzi o grupy dysusyjne nie ma chyba problemu. Wystarczy z nowego komputera połączyć się z daną grupą dyskusyjną i przy pierwszym połączeniu Mozilla sama zaproponuje pobranie pierwszych 500 nagłówków wiadomości. Liczbę tę można zwiększyć i pobrać dowolną ilość wiadomości.

Anonymous pisze:Przedtem gdy kożystałem z Netscape'a dało się to zrobić z pomocą outlooka.
A jak na razie Mozilla nie posiada możliwości Exportu (lub importu z siebie samej ale na innym koputerze.
Bardzo ucieszyła mnie wieść o nowej wersji 0.9.9 (nawiasem mówiąc na pierwszym panelu instalatora pojawia się numer 0.9.8 PL, ale nic to )

Roman Rogóż

Jeśli chodzi jednak o przeniesienie poczty i innych ustawień, to należy skopiować dane znajdujące się w profilu Mozilli: katalogi
%Windows%\Dane aplikacji\Mozilla\profiles\nazwa_profilu\
lub
$HOME/.mozilla/nazwa_profilu

Pozdrawiam piotr
pbartecki

Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite