MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

pomóżcie odzyskać pocztę - to pilne

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

pomóżcie odzyskać pocztę - to pilne

Postautor: lukic » 24 lutego 2009, 17:50

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.8.1.19) Gecko/20081204 SeaMonkey/1.1.14

Witam,
Pewnie ten temat już był, ale szybko przeszukałem forum i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.
Zawiesił mi się komp, zrestartowałem i nie mam w ogóle poczty w kurierze poczty.
Bardzo proszę, pomóżcie, bo miałem tam dane do PITów, które muszę dziś wystawić, a nie mam czasu, żeby szukać w sieci rozwiązania jak odzyskać te maile :(((
lukic
 

Postautor: KLAPEK » 24 lutego 2009, 20:25

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Slackware GNU/Linux i686; pl-PL; rv:1.8.1.19) Gecko/20081204 SeaMonkey/1.1.14

Spróbuj tak:
1. http://mozillapl.org/forum/about-35151.html
2. PPM na folderze Odebrane i Porządkuj folder
3. w profilu w katalogu danego konta w folderze Mail skasuj plik Inbox.msf - powinien odbudować indeks wiadomości
Państwowa dziwka, flądra w jedwabiu i złocie. || Chcą za nią tren nieść, duszę włócząc w błocie. || Cyril Tourneur (1575-1625) ||
SeaMonkey @ GNU/Linux
KLAPEK
Moderator
 
Posty: 2189
Z nami od: 10 czerwca 2002, 15:05
Lokalizacja: ~/seamonkey

Odp: pomóżcie odzyskać pocztę - to pilne

Postautor: Pelle » 07 grudnia 2009, 17:41

Przeglądarka: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.2.15 Version/10.10

Mam starą (1.1.) wersję Seamonkeya, z przeglądarki praktycznie nie korzystam, ale z programu pocztowego owszem - włączyłam go dzisiaj i nagle widzi mi tylko wiadomości z dzisiaj i z 2004 i 2005 roku. ;( Próbowałam uporządkowac folder i skasować ten plik inbox.msf, ale to nie pomaga - dane dalej tam chyba są, bo ten plik z moją pocztą z tego folderu jest naprawdę duży. ;) Nie mam już pomysłu, co powinnam zrobić? Boję się trochę tego bawienia profilami, że coś mi źle pójdzie...
Pelle
 


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: