MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Postautor: creva » 01 maja 2009, 08:30

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; PL; rv:1.8.1.21) Gecko/20090403 SeaMonkey/1.1.16

Witam.
Po zainstalowaniu nowej wersji 1.1.16 ,po kazdym uruchomieniu komputera,przegladarka uruchamia z pustym oknem i napisem na dolnym pasku z lewej strony:Zakonczono.
Klapsydra ciagle wskazuje na ladowanie strony startowej.I tak to trwalo kiedys nawe pol godziny jak zostawilem ja uruchomiona ...ale bez efektow.Po zamknieciu seamonkey i ponownym uruchuchomieniu,pokazuje sie okno o takiej tresci:
SeaMonkey nie moze uzyc profilu (nazwa profilu),poniewaz profil ten jest uzywany przez inna aplikacje.Nalezy wybrac inny lub utworzyc nowy.

Mam obecnie 2 profile i kazdorazowa przelaczam na ten inny.Chcialbym jednak uruchamiac ja bez zbednych operacji.
To moj drugi proble.O pierwszym pisalem juz jakis czas wczesniej i nic sie n ie zmienilo.Przegladarka uruchamia sie z okienkiem info: czy chcesz aby Seamonkey byla twoja domyslna przegladarka:..i mimo ze mam w ustawieniach ze tak..to przy kazdym uruchomieniu mam zawsze ta informacje.Poradzono mi wowczas zebym uruchamial ja jako administrator co bylo dobra rada ale mam viste ultimate i dochodza mi trzy czynnosci wiecej.
Podoba mi sie ta przegladarka i gdyby jeszcze mozna bylo wznowic zapisywanie sciaganego pliku..to byla by to pelnia szczescia.
Pozdrawiam
creva
creva

Z nami od: 09 stycznia 2009, 15:49

Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite