MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

SeaMonkey 2.0 PL już jest!

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Odp: Re: SeaMonkey 2.0 PL już jest!

Postautor: GLI » 29 listopada 2009, 11:06

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1.4) Gecko/20091017 SeaMonkey/2.0

GrzegorzJZD pisze:
JacentyK pisze:Zdrowszy - to znaczy jaki ?

Firefox jest dla mnie zdrowszy¹, bo wygodniej mi się w nim wykonuje wszystkie zadania². O zdrowie (także psychiczne) trzeba dbać, więc każdy powinien używać tego, co dostarcza mu maksymalnej wygody.


De gustibus non est disputandum

GrzegorzJZD pisze:¹ Firefox utrzymuje moje samopoczucie na lepszym poziomie ;-)


A to ciekawe! Spora część uzależnionych od narkotyków mówi to samo... ;)

GrzegorzJZD pisze:² Przeglądarka wykorzystuje nowszy, bezpieczniejszy i szybszy silnik Gecko, drobnostki w stylu: otwieranie kart dwuklikiem w wolnym miejscu na panelu kart, większa ilość przydatnych rozszerzeń itp.


Na wstępie wypadałoby "otwarcie" przyznać się do użytkowania wersji BETA przeglądarki Fx 3.6, nieprawdaż? Nowa SM 2.0 oraz nowy Fx 3.5.x korzystają z tej samej wersji Gecko (v1.9.1.x).

Jeśli chodzi o "klikanie", to Fx nie pozwala na otwieranie odnośników/adresów w nowej karcie przy wykorzystaniu klawisza "Ctrl" - po wpisaniu adresu nie mogę otworzyć go "na życzenie" w nowej karcie przytrzymując "Ctrl", a opcja w "preferencjach" zmuszająca do otwierania w kartach WSZYSTKICH adresów/odnośników jest nieporozumieniem. Podobnie z wyszukiwaniem (np. przy pomocy google.pl) w osobnym polu - w przeciwieństwie do SeaMonkey nie można otworzyć wyników w nowej karcie (znów "Ctrl"!), jeśli sobie tego zażyczę.

O kwestii wyglądu (motyw "Modern" niedostępny dla Fx nowszego niż wersja 2.x) nie wspomnę ze względu na "DGCC"... ;)

... a i tak wszystko to "marność nad marnościami", gdyż nie ma oryginalnej wersji 64-bitowej, że o wtyczkach (m.in. "Flash") nie wspomnę! :(
Genuine Lifelike Individual
GLI
 
Posty: 220
Z nami od: 15 maja 2003, 10:38

Odp: Re: SeaMonkey 2.0 PL już jest!

Postautor: Grzegorz » 29 listopada 2009, 19:08

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.2b4) Gecko/20091124 Firefox/3.6b4

GLI pisze:Jeśli chodzi o "klikanie", to Fx nie pozwala na otwieranie odnośników/adresów w nowej karcie przy wykorzystaniu klawisza "Ctrl" - po wpisaniu adresu nie mogę otworzyć go "na życzenie" w nowej karcie przytrzymując "Ctrl", a opcja w "preferencjach" zmuszająca do otwierania w kartach WSZYSTKICH adresów/odnośników jest nieporozumieniem. Podobnie z wyszukiwaniem (np. przy pomocy google.pl) w osobnym polu - w przeciwieństwie do SeaMonkey nie można otworzyć wyników w nowej karcie (znów "Ctrl"!), jeśli sobie tego zażyczę.

Tabberwoky, TabMix Plus itp.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33

SeaMonkey 2.0.8 PL już jest!

Postautor: syneloi » 08 października 2010, 12:37

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0)

Autor tego tekstu uruchomił na swoim PenDrive SeaMonkey 2.0.8 PL w piątek 8 października 2010 roku; jest to jego druga próba korzystania z tego programu z PenDrive.

Czy ta dyskusja może rozwijać się w kierunku tej wersji programu?

Czy ktoś z Was może napisać coś o korzystaniu z poczty e-mail ponieważ uruchomiony program odmówił współpracy z Hotmail`em?
Ostatnio zmieniony 08 października 2010, 12:52 przez dexter, łącznie zmieniany 1 raz
Powód: Proszę nie nadużywać pogrubienia, bo źle się czyta takie wpisy.
syneloi
 
Posty: 2
Z nami od: 09 stycznia 2008, 18:37
Lokalizacja: Królestwo Syneloi

Poprzednia

Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: