MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Jak wyłączyć Google Tłumacz w Seamonkey 2.x?

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Jak wyłączyć Google Tłumacz w Seamonkey 2.x?

Postautor: Artwi » 31 marca 2010, 21:00

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux; pl_PL; rv:1.9.1.8) Gecko/20100219 SeaMonkey/2.0.3

Gdy przeglądam zagraniczne strony w językach, które znam, wyskakuje mi pasek Tłumacza Google z propozycją tłumaczenia strony. Nie po to używam Seamonkey z jego opcją Przetłumacz dokument w menu Narzędzia, zamiast jego wykastrowanego krewnego Firefoksa, by mi wyskakiwało takie badziewie! Nie dość, że zbędne, nie tylko, że zabiera miejsce na ekranie i denerwuje wyglądem, to również nie życzę sobie powiadamiać Google o zagranicznych stronach, jakie odwiedzam. W zupełności wystarcza mi niedawno wprowadzona inwigilacja ze strony kaczystów z tuskowcami. Wie ktoś, jak to wyłączyć?
Artwi
 

Odp: Jak wyłączyć Google Tłumacz w Seamonkey 2.x?

Postautor: Tomek » 31 marca 2010, 21:36

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.9.2.2) Gecko/20100323 Namoroka/3.6.2

Ale Seamonkey nie ma w domyślnej instalacji tłumacza google.Sprawdź czy nie masz zainstalowanych jakiś dodatków/toolbarów.
Inaczej mówiąc... Przeczytaj Standardową Diagnostykę: http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_Diagnostyka a następnie ją wykonaj. No chyba że podejrzewasz jakiś dodatek.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Mea Culpa

Postautor: Artwi » 01 kwietnia 2010, 08:12

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux; pl_PL; rv:1.9.1.8) Gecko/20100219 SeaMonkey/2.0.3

tomasiek pisze:Ale Seamonkey nie ma w domyślnej instalacji tłumacza google.

Przepraszam, nie popisałem się... Okazało się, że strony typu
http://www.ausairpower.net/APA-2010-01.html wstawiają tłumacza google w kod strony... Pomaga oczywiście Adblock Plus z odpowiednim filtrem. EOT.
Artwi
 


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: