MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Różnice pomiędzy Mozillą 0.9.9 a Netscape 6.2.2

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Różnice pomiędzy Mozillą 0.9.9 a Netscape 6.2.2

Postautor: Aztek » 25 marca 2002, 20:58

Przeglądarka: -

Czy może ktoś wyjawić różnice między tymi przeglądarkami?
Aztek
 

Re: Różnice pomiędzy Mozillą 0.9.9 a Netscape 6.2.2

Postautor: GmbH » 25 marca 2002, 21:51

Przeglądarka: -

Anonymous pisze:Czy może ktoś wyjawić różnice między tymi przeglądarkami?

Netscape 6.2.2 jest oparty na Mozilli 0.9.4ec

Różnice:

Netscape ma dodatkowo następujące programy: AIM, Winamp, RealPlayer, Java... Nic nie stoi na przeszkodzie aby według własnego uznania zainstalować te programy w Mozilli ;)

Mozilla 0.9.9 - jak sama nazwa wskazuje różni się 5 milestonami, czyli około 6 miesiącami pracy programistów.

Jeśli nie potrzebujesz AIM to IMHO Mozilla jest o wiele lepsza...

A... Netscape ma także wsparcie techniczne ;) Ale nasza Mozilla też, może nie aż tak dobre ale jednak ;)
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Re: Różnice pomiędzy Mozillą 0.9.9 a Netscape 6.2.2

Postautor: Aztek » 25 marca 2002, 23:15

Przeglądarka: -

GmbH pisze:
Anonymous pisze:Czy może ktoś wyjawić różnice między tymi przeglądarkami?

Netscape 6.2.2 jest oparty na Mozilli 0.9.4ec

Różnice:

Netscape ma dodatkowo następujące programy: AIM, Winamp, RealPlayer, Java... Nic nie stoi na przeszkodzie aby według własnego uznania zainstalować te programy w Mozilli ;)

Mozilla 0.9.9 - jak sama nazwa wskazuje różni się 5 milestonami, czyli około 6 miesiącami pracy programistów.

Jeśli nie potrzebujesz AIM to IMHO Mozilla jest o wiele lepsza...

A... Netscape ma także wsparcie techniczne ;) Ale nasza Mozilla też, może nie aż tak dobre ale jednak ;)


A jeżeli chodzi i szybkość i poprawność czytanych stron?
Aztek
 

Re: Różnice pomiędzy Mozillą 0.9.9 a Netscape 6.2.2

Postautor: GmbH » 25 marca 2002, 23:30

Przeglądarka: -

Aztek pisze:A jeżeli chodzi i szybkość i poprawność czytanych stron?

Zdecydowanie Mozilla :)
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: