MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Kurier odmawia współpracy

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Kurier odmawia współpracy

Postautor: zik » 02 lipca 2002, 15:38

Przeglądarka: -

Witam.

Mam(y) problem. Po upgradzie z 1.0rc3pl do 1.0pl w kurierze przestało się pokazywać menu i ikony (wyślij, pobierz itd), inne elementy kuriera np. newsy też odmawiają współpracy
WIN98, zainstalowany enigmail, java 1.4.0 reszta standard

Jakieś pomysły?

pozdrawiam
zik
 

Re: Kurier odmawia współpracy

Postautor: pbartecki » 02 lipca 2002, 17:39

Przeglądarka: -

Prosze przed instalacja nowej wersji usunac RC3. Powinno pomoc. Czy uzywany byl jakis niestandardowy schemat? Jesli tak prosze przelaczyc sie na schemat Klasyczny lub Nowoczesny.
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: