MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Seamonkey sam usunął plik Inbox i czesc wiadomosci!!!

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Seamonkey sam usunął plik Inbox i czesc wiadomosci!!!

Postautor: paero123 » 09 kwietnia 2012, 19:00

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:11.0) Gecko/20120312 Firefox/11.0 SeaMonkey/2.8

Coś jest nie tak z tym pakietem i niestety chyba nie nadaje się on do profesjonalnego użytku. To już zdarzyło mi się dwukrotnie w ciągu roku wiec to jest jakiś błąd programu, choć wcześniej myślałem, ze to ja sam coś schrzaniłem.
Przedwczoraj zrestartowałem komputer (laptop Samsung 400B5B H01PL z Win7Prof PL 64-bit i Seamonkey 2.8) i po uruchomieniu systemu pokazało 4 GB miejsca więcej. Nie zwróciłem na to uwagi ale sprawdzając wiadomość sprzed paru dni zauważyłem, ze coś jest nie tak, są same nagłówki wiadomości z od 7 kwietnia 2012 do maja 2011, cala treść wiadomości została usunięta!!!. Sprawdzam plik Inbox i okazało się, że ma on już tylko 19 MB a inbox.msf ma 6 MB - wygląda na to, ze straciłem cala korespondencje mojej firmy z ostatniego roku!
Identyczna sytuacja zdarzyła mi się jakiś rok temu, wtedy myślałem, ze to jakiś mój błąd był ale to był inny komputer, inna wersja pakietu, Windows XP etc. Teraz jednak widzę, ze ten pakiet jest jednak skandalicznie niedopracowany skoro coś takiego się zdarza.
Spotkał się ktoś z czymś takim? Można jakoś odzyskać stare wiadomości?
paero123
 
Posty: 4
Z nami od: 28 lutego 2007, 15:23

Odp: Seamonkey sam usunął plik Inbox i czesc wiadomosci!!!

Postautor: KLAPEK » 10 kwietnia 2012, 08:21

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Linux i686; rv:14.0) Gecko/20120409 SeaMonkey/2.11a1

Próbowałeś PPM na Otrzymane i Porządkuj folder?

PS. Ja w firmie używam SeaMonkey na kilku desktopach i nie mam podobnych problemów.
Na jednym komputerze jest baza wiadomości od 2001 roku (plik ok. 4gb) i nic się nie dzieje.
Nie zauważyłem skandalicznego niedopracowania, a zdarzało się nawet, że i bety chodziły na jednym desktopie ;p
Błędy najczęściej wynikają z działalności użytkownika lub systemu (wirusy, złe zamknięcie systemu, itp).
Co prawda nie mogę się wypowiedzieć na temat pracy pakietu na windowsie, bo u mnie chodzi tylko na linuksie...
Państwowa dziwka, flądra w jedwabiu i złocie. || Chcą za nią tren nieść, duszę włócząc w błocie. || Cyril Tourneur (1575-1625) ||
SeaMonkey @ GNU/Linux
KLAPEK
Moderator
 
Posty: 2189
Z nami od: 10 czerwca 2002, 15:05
Lokalizacja: ~/seamonkey


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: